poniedziałek, 15 maja 2023

Archspire powraca do Polski!

Niespełna pół roku po swojej ostatniej wizycie mistrzowie technicznego, death metalowego szaleństwa powracają do naszego kraju! Kanadyjczycy z Archspire latem wystąpią dwukrotnie w Polsce: 8 sierpnia w Krakowie i dzień później w Warszawie. Na koncerty jak zawsze ciepło i serdecznie zaprasza Winiary Bookings!

 
Muzycy z Vancouver w swoim dorobku posiadają 4 albumy studyjne, a ich dyskografię zamyka “Bleed the Future” z 2021 roku. Przez 15 lat działalności zaliczyli wiele znaczących festiwali, na czele z takimi jak Brutal Assault, Summer Breeze, Hellfest czy Metaldays. Ulubieńcy znanego aktora Jasona Momoa, w 2022 roku zdobyli nagrodę Western Canadian Music Award w kategorii Metal & Hard Music Artist of the Year, a my nie możemy się już doczekać na ponowną wizytę Kanadyjczyków, którzy w marcu roznieśli wręcz Hydrozagadkę. 
 

 

W Warszawie u boku Archspire wystąpi deathcore’owe Signs of the Swarm. Amerykanie w 2021 roku wydali swój czwarty w dorobku krążek “Absolvere”, ale wszystko wskazuje na to, że załoga z Pittsburgha intensywnie pracuje nad jego następcą. Udostępnione w ostatnim czasie we współpracy z wytwórnią Century Media single “Unbridled” oraz “Amongst the Low & Empty” wzmagają naszą ciekawość co do nowego materiału, a w koncertowych warunkach na pewno sprawdzą się celująco! 
 
W Krakowie u boku Archspire wystąpią również: doskonale Wam znany, deathcore’owy walec z New Jersey Fit For An Autopsy, który przed jesienną trasą z Thy Art Is Murder i Whitechapel na rozgrzewkę zagra latem dosłownie kilka koncertów w Europie i powoli będzie domykał cykl promocji ostatniego materiału “Oh What The Future Holds” oraz słoweński Within Destruction . Zespół łączący slamming deathcore z elektroniką i wieloma innymi inspiracjami, którego każdy kolejny, muzyczny kierunek jest wielką niewiadomą z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów, a ich zeszłoroczny album “Lotus” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.