czwartek, 11 maja 2023

Architects przyjadą w lipcu do Warszawy

Twórcy hitów takich jak „Doomsday”, „Animals” czy „Naysayer” powrócą na jeden tegoroczny występ w Polsce! Na jedyny w Polsce występ Architects, który odbędzie się 29 lipca w warszawskiej Progresji zaprasza Knock Out Productions. 
Z roku na rok wspinają się coraz wyżej, a ich eklektyczny metalcore to źródło inspiracji dla wielu kapel. W dodatku zostali nominowani przez Heavy Music Awards w kategorii “Najlepszy Album” za zeszłoroczne “The Classic Symptoms of a Broken Spirit”, a o statuetkę powalczą choćby z Ghost. Architects wciąż na fali wznoszącej - wciąż kreatywni i zmienni. Grupa wystąpi już 29 lipca na warszawskiej Letniej Scenie klubu Progresja.

   
Architects zaczynali w latach świetności metalcore’u, ale nigdy nie stanęli w miejscu, nie dali się przezwyciężyć wypracowanym nawykom. Nie odchodząc od gatunkowych wytycznych, za każdym razem zmieniają szyki, dodają nowe elementy i nie popadają w stagnację. To zespół bardzo kreatywny, bo mimo wierności metalcore’owi lubi układać go w różnych konfiguracjach. Czasami nadają mu potęgę ultraciężkiego djentowego riffu, w innych przypadkach nieskrywaną emocjonalność post-hardcore’u, a nawet hałaśliwą mechanikę industrialu. Brytyjczycy uwielbiają szukać świeżych środków ekspresji i udaje im się to, ale bez obaw - ten styl jest tak rozpoznawalny, że z miejsca będziecie wiedzieli, kto gra. Tak właśnie buduje się wielką karierę.

 

Bilety w sprzedaży od 12 maja od 12:00 na: www.knockoutmusicstore.pl