piątek, 21 kwietnia 2023

Sunn O))) na 2 koncertach w Polsce!

Uwaga fani mroku, niepokoju i dłuuuuuugich eksperymentalnych form! We wrześniu przyjedzie do Polski grupa Sunn O))), by zagrać dwa koncerty, w Warszawie i w Poznaniu. Kiedy? Sprawdźcie poniżej! Na wydarzenia zaprasza Winiary Bookings!

 

 

Sunn O))) obchodzi w tym roku 25 lat działalności. Od początku swojego istnienia konsekwentnie zmierza w opozycji do tego, jak postrzegana jest z reguły muzyka.  Na przestrzeni lat Stephen O’Malley oraz Greg Anderson połączyli ze sobą światy metalu, drone’u, kompozycji współczesnej, jazzu i muzyki minimalistycznej, pozostając przy tym wiernym zasadom głośności, gęstości oraz ciężaru. Hipnotyczne występy legendy drone metalu są wydarzeniami, których słuchacze muzyki eksperymentalnej nie mogą przegapić. 

Występy Sunn O))) otworzy kompozytorka Kali Malone. Jej twórczość obfituje w powtarzające się harmonie syntezatorów i instrumentów akustycznych. Jej długie kompozycje emitują silne emocje i wprowadzają każdego słuchacza w stan głębokiego skupienia. W styczniu tego roku ukazała się płyta “Does Spring Hide Its Joy”, na której Kali współpracuje ze Stephenem O’Malleyem i Lucy Railton.Sunn O))) i Kali Malone zagrają 2 koncerty w naszym kraju.

15 września wystąpią w Warszawie w Progresji i dzień później w Tamie w Poznaniu.  

Bilety są tu: www.winiarybookings.pl

i tu: Biletomat.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska