środa, 29 marca 2023

Three Days Grace zagrają w Gdańsku

Po doskonale przyjętych ubiegłorocznych koncertach w Warszawie i we Wrocławiu, Three Days Grace powrócą do nas na kolejny występ. Uwielbiany w Polsce zespół tym razem odwiedzi Gdańsk. Kanadyjczycy zagrają w B90 już 12 czerwca, tuż po Mystic Festivalu. To dobra okazja, by zostać w Trójmieście nieco dłużej. Na koncert zaprasza Knock Out Productions i B90. 

 

 

Twórcy megahitu "I Hate Everything About You" wydali swój siódmy studyjny materiał, zatytułowany "Explosions" w maju 2022 roku (RCA Records). Mają setki tysięcy fanów na całym świecie, a ich koncerty są zjawiskowe i prawie zawsze (te w Polsce również!) wyprzedane.

Three Days Grace powrócą do nas 12 czerwca i tym razem wystąpią w gdańskim B90. Bilety na koncert właśnie trafiły do sprzedaży. Znajdziecie je na: 

https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/539 oraz www.b90.pl i ebilet.pl
    
    

 
Sprzedali miliony płyt na świecie i wylansowali wiele przebojów. Kanadyjczycy z Three Days Grace są na dobrej drodze, aby na rockowym firmamencie stanąć obok rodaków z Nickelback. Muzyka powstałego w 1997 roku zespołu nieco różni się od tego, co tworzy grupa braci Kroegerów. Podobieństwem są świetne melodie, ale kompozycje Three Days Grace skręcają nieco bardziej w stronę alternatywy oraz metalowego uderzenia. Kapela, którą od 2013 roku tworzą Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, może pochwalić się trzema platynowymi płytami w USA, wieloma singlami na szczytach list przebojów, a także współpracą z takimi gigantami konsolety, jak Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance), który nadał brzmienie znakomitej płycie "Outsider" z 2018 roku.