wtorek, 7 marca 2023

Nadchodzi nowy album Lasu Trumien

Po ponad rocznej przerwie od ostatniego wydawnictwa, najbardziej płodny zespół na polskiej scenie sludge/doom - LAS TRUMIEN powraca z kolejnym albumem! "Głód Zabijania" ukaże się 24 marca 2023 roku nakładem wydawnictwa Piranha Music. Tego samego dnia zespół zagra premierowy koncert we wrocławskim klubie Liverpool.


 


Album zapowiada nagranie "Złe wieści". Możecie go już posłuchać:Muzyka została nagrana w piwnicy, natomiast wokale w NN Studio. Mixem i masteringiem zajął się gitarzysta grupy - Bartek Duszkiewicz. Okładkę po raz kolejny zaprojektował Maciej Kamuda.

Album można zamawiać w preorderze:
https://www.piranha-music.com/

LAS TRUMIEN to katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Od początku działalności związani są z labelem Piranha Music, mając na koncie 3 materiały: EPkę z 2020 roku, debiutancki długogrający album “Licząc Umarłych” oraz drugą EPkę “Więcej Śmierci”, wydaną w listopadzie 2021.