piątek, 3 marca 2023

Knock Out Productions zaprasza w marcu na koncerty!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią ogrom koncertowych emocji. O tym, że marzec będzie obfitował w wydarzenia pisałam już TU. Ciekawą i różnorodną ofertą podzielili się sympatyczni fani gitarowego wykopu w różnych odsłonach z Knock Out Productions. Sprawdźcie, co dla Was przygotowali! Ten miesiąc będzie naprawdę intensywny!

  

8 marca w Warszawie klasycznym heavy metalem na charyzmie level 100 poczęstują was Kissin’ Dynamite w towarzystwie Dynazty i Formosa.

Trzy dni później we Wrocławiu zameldują się norwescy progresywni wizjonerzy z Leprous przy dzielnej asyście Monuments i Kalandra.

Tego samego dnia w Warszawie (i 12 marca w Krakowie) gitarowe fajerwerki zaprezentują Plini, Jakub Żytecki, a wesprze ich duet Owane & Jack Gardiner.

Poszukujecie kompletnie odmiennych wrażeń? Bez problemu - Brutus już 17 marca w mieście królów zapewni wam post-hardcore o skrajnie emocjonalnej podbudowie. Flaki na wierzchu - zero ukrywania. Jako support: Quentin Sauve - znany z Birds in Row, w wydaniu solo: wakacyjny indie pop.

Nie zapomnieliśmy też o klasycznym prog metalu. 18 marca Geoff Tate da w piątek swój recital. Możecie spodziewać się rzeczy z katalogu Queensryche, ale i w pełni własnych także. Jako support rock’n’rollowy Mark Daly.

30 marca, Wrocław. 31 marca, Gdańsk. Marzec zamykamy ekscentrycznym Igorrrem, który robi z metalem, co chce - nie zaszufladkujecie go. Sekundować będą szamani z Amenry, post-blackmetalowcy z Der Weg Einer Freiheit i Type O Negative naszych czasów, czyli Hangman’s Chair.
    

A ponadto dwa koncerty Wheel, Apocalyptica i Epica w Warszawie i Gdańsku oraz trzy występy zwariowanych Electric Callboy!

 

Wszystkie bilety na koncerty dostępne są tu: SKLEP KNOCK OUT