wtorek, 17 stycznia 2023

Mystic Festival 2023 - znamy podział na dni i sceny!

I stała się jasność - znamy już prawie wszystkich artystów, którzy wystąpią w tym roku na Mystic Festival. Znamy już także podział na poszczególne dni i sceny. Którego dnia zagra Gojira? Kiedy Ghost? Czy nie pokryje się z występem Testament? Gdzie zagra Antimatter? Na te i wiele innych pytań możecie już sobie odpowiedzieć przyglądając się rozpisce. Pora zacząć planować festiwalowe wędrówki!
Mystic Festival to przede wszystkim muzyka - mroczna, mocna, ale też niezwykle atmosferyczna. Różnorodna, poruszająca, łącząca ludzi.  Mystic Festival to również unikalna przestrzeń gdańskiej Stoczni. To pięć scen – pod gołym niebem i pod dachem, zlokalizowanych na terenie Stoczni Gdańskiej, w okolicach ulic Narzędziowców i Elektryków oraz klubów B90 i Drizzly Grizzly, a także kino, wystawy oraz miejsce spotkań i debat. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalowej: https://www.mysticfestival.pl/

Do sprzedaży oprócz czterodniowych karnetów trafiły bilety weekendowe i jednodniowe. Znajdziecie je tu: https://tickets.mysticfestival.pl/pl/

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Productions i B90.