wtorek, 20 grudnia 2022

Polskie koncerty Son Lux przełożone na czerwiec 2023!

Uwaga wybierający się na koncerty Son Lux w naszym kraju!  Organizatorzy wydarzenia, Fource Poland, właśnie poinformowali o zmianie dat. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność!!!

 


 


Poniżej prezentujemy nowe daty oraz oświadczenie, które zespół wystosował do fanów. Zespół wystąpi w następujących terminach:

15.06 - Warszawa, Stodoła 

16.06 - Gdańsk, B90 

17.06 - Kraków, Kwadrat  - tu mamy nowe miejsce!!!

 

Oświadczenie Son Lux:

"Jesteśmy załamani, że z powodu konfliktów w harmonogramie musieliśmy odwołać niektóre nadchodzące koncerty naszej europejskiej trasy koncertowej w lutym i marcu. Staraliśmy się zachować jak najwięcej koncertów w marcu i udało nam się przełożyć niektóre z nich na czerwiec. Wszystkie bilety zachowują ważność w wymienionych miastach, a w przypadku odwołanych koncertów prosimy o kontakt z punktem zakupu w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Nasi fani są dla nas całym światem i nie możemy się doczekać ponownego odwiedzenia waszych pięknych miast w przyszłości.

Z wdzięcznością za to, że jesteście - Ryan, Rafiq, & Ian"“We are heartbroken that due to scheduling conflicts, we have had to cancel some upcoming dates on our European tour in February and March. We have saved as many shows as possible in March and were able to reschedule some to June. All tickets remain valid for the cities listed, and for any cancelled shows, please contact your point of purchase for a full refund. Our fans mean the world to us, and we look forward to visiting your beautiful cities again in the future. Gratefully, – Ryan, Rafiq, & Ian" 

 

Cóż, pozostaje nam poczekać trochę dłużej. Do zobaczenia w czerwcu! 

bilety na koncerty są tu: https://fource.pl/pl/events/