wtorek, 8 listopada 2022

SOOMA gościem specjalnym na trasie Zeal & Ardor!

 Poznaliśmy gości specjalnych polskich koncertów Zeal & Ardor. To grupa SOOMA, której twórczość pełna jest buntu i zadziorności, a jednoczesnie nie przytłacza ciężarem. To muzyka, która w idealnych proporcjach łączy hałas i przebojowość. Na koncerty zapraszają B90 oraz Knock Out Productions.
Trio z Zurychu ma już kilkuletnie doświadczenie na scenie i całkiem pokaźną kolekcję fanów w całej Europie. Ich niesforny, garażowy rock alternatywny to muzyka stworzona pod koncerty, o czym przekonamy się słuchając ich w grudniu u boku Zeal & Ardor.

Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość - przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie.

 


 

Zeal & Ardor zagrają w Polsce trzykrotnie. 5.12 wystąpią w gdańskim B90, 6.12 w warszawskiej Proximie, a 7.12 w krakowskiej sali Kamienna 12.

Bilety kolekcjonerskie na koncerty znajdziecie nadal na: https://knockoutmusicstore.pl oraz tickets.b90.pl (tylko Gdańsk!)