poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Watain zagra na Summer Dying Loud 2022

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło albo odwrotnie. ;) Poznaliśmy gwiazdę główną, która zagra trzeciego dnia Summer Dying Loud 2022. Headlinerem, który wystąpi 10 września będzie Watain. Legendarna szwedzka formacja to jeden z najbardziej wyczekiwanych zespołów w Polsce. 


 

Fanom black metalu Watain przedstawiać nie trzeba. Zespół słynie ze spektakularnych, ognistych koncertów, które kipią od emocji. W Aleksandrowie Łódzkim, na głównej scenie festiwalu z pewnością będzie gorąco. Zespół będzie promował swój świetny, siódmy album “The Agony & Ecstasy of Watain”.  Przedsmak tego, co  nas czeka poniżej:


 

Summer Dying Loud wraca w tym roku z pełną mocą i trzydniową, wyczekaną edycją. W dniach 8-10 września oprócz Watain posłuchamy następujących zespołów: 


Organizatorzy przygotowali też niespodziankę! Przed nami jeszcze aż 12 ogłoszeń. Po raz pierwszy uruchomiona zostanie druga, mniejsza scena, w jednym z budynków MOSiRu. Zagra tam dziesięć zespołów. Kto to będzie? Tego dowiemy się już niedługo!

Nie zwlekajcie z zakupem biletów do ostatniej chwili, bo mogą się wyprzedać :)

Bilety jednodniowe oraz karnety na trzy dni, a także wejściówki na udogodnienia w postaci parkingu czy pola namiotowego można nabyć tu: ebilet.pl/summerdyingloud 

– bilet jednodniowy – 89 zł
– karnet 3-dniowy – 159 zł
– parking – 30 zł
– pole namiotowe – 20 zł
– camper/auto na polu namiotowym – 50 zł

Uwaga - obecne ceny obowiązują do 12 sierpnia! 

Wszelkie aktualne informacje znajdziecie tu: https://summerdyingloud.pl

Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim!