środa, 3 sierpnia 2022

Grand Magus dołączają do składu Summer Dying Loud

Uwaga festiwalowicze! Summer Dying Loud nie zwalnia tempa i po ogłoszeniu sobotniego headlinera dorzuca jeszcze jedną ważną wiadomość! W piątek 9 września na dużej scenie wystąpi formacja Grand Magus! 
Zespół w swojej 20-letniej karierze przeszedł transformację ze znanego z debiutanckiego krążka połączenia stoner i doom metalu poprzez wyostrzenie stylu w kierunku klasycznych heavy metalowych hymnów znanych z kolejnych płyt »Monument« (2003), »Wolf’s Return« (2005) i przełomowej »Iron Will«, która szturmem podbiła serca fanów. Liczne trasy koncertowe w towarzystwie legend z Electric Wizard, Cathedral czy Motorhead wyniosły popularność zespołu na zupełnie inny poziom, a kolejne płyty »Hammer Of The North« (2010), »The Hunt« (2012), »Triumph and Power« (2014) i »Sword Songs« (2016) tylko potwierdziły, wykuty ciężką pracą, status lidera wśród zespołów heavy-doom metalowych.
 

 
Status ten z pewnością podtrzyma wydana w 2019 płyta »Wolf God« przepełniona wzniosłymi heavy metalowymi pieśniami, z których część trafi do kanonu stylu wykreowanego na przestrzeni lat przez Grand Magus. Trio ze Sztokholmy wystąpi w piątek 9 września! 

Przed nami jeszcze ogłoszenie kilkunastu kapel występujących na „małej” scenie oraz jeszcze jedna niespodzianka na scenie głównej!
 
Pamiętajcie, tańsza pula biletów dostępna tylko do 12 sierpnia! Szczegóły tu: ebilet.pl/summerdyingloud

Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim! Więcej o festiwalu tu: https://summerdyingloud.pl/