środa, 22 czerwca 2022

Vended zagra przed Slipknot w Ergo Arenie

Przed koncertem Slipknot w trójmiejskiej Ergo Arenie zobaczymy nie tylko Jinjer. Do składu dołącza również amerykańska grupa Vended.Możecie ich jeszcze nie kojarzyć, ale po tym koncercie na pewno ich nie zapomnicie. Vended pochodzą z Iowy i tak, dość dobrze znają się ze Slipknot – wokalistą jest Griffin, syn Corey’a Taylora, a bębni Simon, potomek Shawna „Clowna” Crahana. W trasę ze starymi nie jadą jednak w nagrodę za dobre sprawowanie, wręcz przeciwnie – ich debiutancka epka „What is It // Kill It” to porcja zdrowej, skondensowanej wściekłości. Niedaleko pada jabłko od jabłoni? A może uczniowie przerosną mistrzów? Będziemy świadkami narodzin tej historii.

Posłuchajcie, jak zagrali na swoim pierwszym koncercie: 

 

Slipknot i ich goście przybędą do Polski 7 sierpnia 2022 roku, by zaprezentować się w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Jinjer dostał specjalne zezwolenie z Ministerstwa Kultury i status ambasadora Ukrainy, by móc jechać w tę trasę – w ich broniącej się przed rosyjską agresją ojczyźnie uznano, że w ten sposób też pomogą sprawie.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest dostępna w:
Knock Out Music Store (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)
eBilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)
Eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

Rodzaje i ceny biletów:
GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
PŁYTA: 239 PLN
SEKTORY: 169 - 299 PLN

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.