piątek, 27 maja 2022

Tom Warrior's Legacy - koncert, wystawa, autografy - co, gdzie, kiedy?

Gotowi na Mystic Festival? Spotykamy się na terenie Stoczni Gdańskiej już w środę, 1 czerwca. Będzie to wyjątkowy dzień, bo odwiedzi nas Tom Gabriel Fisher, by spotkać się z fanami i zagrać potrójny koncert. Przyjrzyjcie się dokładnie poniższej mapie, by odnaleźć bez problemu wszystkie atrakcje. Święto rozpocznie się o 14:00 otwarciem wystawy Masek Śmierci, którą będziecie mogli oglądać codziennie do 4 czerwca od 14 do 20:00. Gdzie? W podziemiach W4, w sąsiedztwie klubu B90, który na czas festiwalu stanie się Shrine Stage. 

O 15:00 w klubie B90, czyli na Shrine Stage rozpocznie się Q&A z Artystą. Żywa legenda i pionier black oraz death metalu spotka się z fanami, by odpowiedzieć na ich pytania. 

W godzinach 19:30-20:30 odbędzie się Signing Session, czyli Tom i jego współpracownicy będą podpisywać płyty i gadżety. Gdzie? W specjalnie wyznaczonej strefie na terenie Pleneru 33.

 I wreszcie najważniejsze - potrójny koncert Tom Warrior's Legacy - czyli Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph Of Death, koncert Triptykon z repertuarem Celtic Frost oraz samego Triptykon (Official) rozpocznie się o 23:00 na Park Stage.

 Bilety na 1 czerwca dostępne są tutaj: https://bit.ly/TomWarriorsLegacy-MF2022-Tickets
 
DO ZOBACZENIA :)