środa, 11 maja 2022

The Ocean Collective, Playgrounded i LLNN zagrają jesienią w Warszawie i we Wrocławiu

To będzie święto dla fanów post-apokaliptycznych pejzaży, metalowego ciężaru i nieoczywistych melodii. We wrześniu do Warszawy i Wrocławia zawita fantastyczny The Ocean Collective, któremu na trasie będą towarzyszyć Playgrounded i LLNN. Tych koncertów po prostu nie można przegapić! Na koncerty zaprasza Winiary Bookings. 

THE OCEAN COLLECTIVE

The Ocean Collective to zespół, którego fanom post metalu przedstawiać nie trzeba. Sześcioosobowa grupa, dowodzona przez Robina Stapsa, przez dwie dekady działalności wykreowała własny, niepodrabialny styl, sięgając po inspiracje różnymi gatunkami. Muzycy znani są nie tylko z przestawiania historii Ziemi w porywający i przystępny sposób, lecz przede wszystkim z dopracowanych do perfekcji koncertów, które przenoszą odbiorcę w inny wymiar. 

Muzycy odwiedzą warszawską Progresję 20 września i wrocławską Akademię dzień później, 21 września w ramach trasy “Into The Heat - Out Of The Shade". Więcej o zespole przeczytacie tu: 

recenzja "Phanerozoic I": https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2018/11/the-ocean-phanerozoic-i-paleozoic.html

recenzja "Phanerozoic II": https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2020/09/the-ocean-collective-phanerozoic-ii.html

relacja z koncertu w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2019/11/leprous-ocean-collective-port-noir.html

 

Jeśli wciąż nie jesteście pewni, obejrzyjcie zapisy występu zespołu: 
LLNN

Mrok, zgrzyty, otchłań. Niepokój, tajemnica, ściana dźwięku. Te elementy i wiele innych odnajdziecie w muzyce LLNN, zespołu z Kopenhagi, który nieustannie przekracza granice. W tym brzmieniu jest nie tylko moc, ale i mnóstwo emocji, często skrajnych.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zespole, zerknijcie do poniższej recenzji: 

LLNN - Unmaker 

 
PLAYGROUNDED Selektywne brzmienie, dopieszczony miks, niebanalne zespoły tworzące dźwięki z pogranicza gatunków i świetne kompozycje to wyznaczniki wydawnictw niemieckiej wytwórni Pelagic Records. Nie dziwi więc fakt, że grono artystów znajdujących się pod jej opieką zasilił zespół Playgrounded. Trzecie wydawnictwo tego greckiego kwintetu wypełniają mroczne a zarazem niezwykle piękne utwory, które skradną serca zarówno miłośników gitar jak i ciemniejszej strony muzyki elektronicznej. Z pewnością nagrania z tego albumu usłyszymy na koncercie. 

Poczytajcie więcej o zespole: 

Wywiad: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2022/03/playgrounded-death-of-death-opisuje.html

The Death Of Death - recenzja: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2022/03/playgrounded-death-of-death-18032022.htmlSzczegółowe informacje znajdziecie w wydarzeniach: 

Warszawa 20.09.2022

Wrocław, 21.09.2022

 

Bilety dostępne są tu: 

Warszawa, Progresja: https://winiarybookings.pl/wydarzenie/the-ocean-warszawa/wrzesien-2022 

Wrocław, Akademia: https://winiarybookings.pl/wydarzenie/the-ocean-wroclaw/wrzesien-2022