niedziela, 8 maja 2022

Mord'A'Stigmata i Witchmaster na Summer Dying Loud 2022

 Tych zespołów fanom metalu i bywalcom festiwalu Summer Dying Loud przedstawiać nie trzeba! We wrześniu w Aleksandrowie Łódzkim zagrają Mord'A'Stigmata i Witchmaster. Zespoły zaprezentują nagrania z nowych, planowanych na ten rok albumów!MORD'A'STIGMATA


 

Niepokój, niepewność, lęk - te emocje definiują tę muzykę z pogranicza black metalu i muzyki eksperymentalnej. Panowie łączą gatunki w nieoczywisty sposób i nie boją się nowych wyzwań i na każdej płycie sięgają po inne, nowe elementy, by jeszcze bardziej urozmaicić swoją twórczość. Co zaprezentują na nowej płycie? Jedno jest pewne - będzie to coś ciekawego i niebanalnego!

Przeczytajcie recenzję ostatniej płyty Mord'A'Stigmata: 

https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2019/04/mordastigmata-dreams-of-quiet-places.html 

i sprawdźcie relację z koncertu w gdyńskim Uchu: 

https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2020/10/mordastigmata-medico-peste-heralds-of.html 


WITCHMASTER


Trash,  black, przebojowość - te elementy nie są obce członkom Witchmaster, którzy jak twierdzą, założyli się w Noc Walpurgi w 1996 roku w Zielonej Górze. Zespołowi przewodzi gitarzysta i wokalista Krzysztof „Kali” Włodarski, który jako jedyny nieprzerwanie występuje w zespole od początku jego działalności. Od 2014 nie słyszeliśmy żadnych nowych utworów zespołu, ale 2022 przyniesie nowe! Już teraz cieszymy się bardzo, że będziemy mogli ich posłuchać podczas Summer Dying Loud!


!!!

Uwaga! Wszelkie aktualności o festiwalu znajdziecie tu: https://www.facebook.com/SummerDyingLoud

Tańsza pula biletów kończy się 16 maja! Znajdziecie je tu: ebilet.pl/summerdyingloud