środa, 16 marca 2022

Author & Punisher zagra w Warszawie i we Wrocławiu

Tristan Shone, występujący jako Author & Punisher wyrusza w europejską trasę, którą rozpocznie dwoma koncertami w Polsce. Amerykański artysta wystąpi pod koniec marca w Warszawie i we Wrocławiu, kolejno 28 i 29 marca. Będzie to fantastyczna okazja, by posłuchać na żywo doskonałych kompozycji z nowego albumu "Kruller" oraz starszych nagrań. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions. 


Author & Punisher to projekt nietuzinkowy, coś więcej niż zwykły zespół. Shone komponuje, śpiewa, nagrywa, ale także sam konstruuje instrumenty, na których gra. Doom, industrial, black, psychodelia - wszystkie te elementy mieszają się ze sobą w twórczości artysty, pozostawiając odbiorcę z nieustającym poczuciem niepokoju i skłaniając do myślenia. Niedawno założył także firmę Drone Machines, w ramach której dzieli się technologią z zainteresowanymi. Nowy album Tristana spotkał się z uznaniem mediów niezależnych, takich jak Noise Magazine i Soundrive. Możecie poczytać też trochę o nim na łamach tej strony:

Recenzja: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2022/02/author-punisher-kruller-11022022.html

Wywiad: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2022/03/author-punisher-wojna-tylko-przyspieszy.html 

Author & Punisher zagra 28 marca w Hydrozagadce w Warszawie i 29 marca w Akademii we Wrocławiu.  W ramach supportu zagra Mvtant, która prezentuje industrialny, mroczny styl, zbliżony do dokonań Tristana, jednak skierowany bardziej w elektroniczną niż metalową stronę. Zespół wydał do tej pory dwie EPki, które ukazały się w wersjach winylowych w 2021 roku. 


BILETY NA KONCERTY ZNAJDZIECIE W SKLEPIE KNOCK OUT:

Warszawa, 28.03.22, Hydrozagadka: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/author-punisher-mvtant

Wrocław, 29.03.22, Akademia: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/author-punisher-mvtant-2