środa, 20 października 2021

Wardruna przenosi koncerty na końcówkę 2022 roku

Jak informują organizatorzy wydarzenia, Iron Realm Productions, planowana na listopad 2021 roku trasa norweskiego zespołu Wardruna została przełożona na grudzień 2022 r. Muzycy mieli zagrać w Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło! Do ogłoszonych już koncertów dołączone zostały dwie nowe daty - Einar Selvik z zespołem powróci do Gdańska, do Teatru Szekspirowskiego 2 grudnia, a także pojawi się po raz pierwszy w Lublinie, Centrum Spotkań Kultur 3 grudnia 2022 roku. Szczegóły znajdziecie poniżej. 
Oświadczenie Einara, lidera Wardruny:

 
 „Ze względu na niepewną sytuację i ciągłe zmiany, jak też ograniczenia w podróżowania z kraju do kraju, nie mamy innej możliwości jak przenieść nasze najbliższe koncerty na rok 2022 i rok 2023. Jedyna pozytywna rzecz to, to, że dodaliśmy kilka dat do tych już ogłoszonych. W imieniu swoim oraz wszystkich osób związanych z Wardruną, chciałem podziękować za cierpliwość, zrozumienie i wsparcie w tym ciężkim okresie”.

 

A to wiadomość od organizatorów:


Razem z managementem zespołu dołożyliśmy wszelkich starań, aby podjąć próbę organizacji koncertów Wardruny w tym roku – niestety, ze względu na pandemię, rozwiązania te okazały się niemożliwe.

Mamy nadzieję, że w grudniu 2022 r. będziemy mogli zorganizować koncerty Wardruny już bez żadnych przeszkód. Jednocześnie, podobnie jak sam zespół, liczymy na zrozumienie i wsparcie.

Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z reżimem sanitarnym obowiązującym w dniu wydarzenia.Wszystkie bilety zakupione na koncerty Wardruny w 2019, 2020 oraz 2021 r. na wydarzenia w Krakowie (ICE Congress Center), Poznaniu (Sala Ziemi) i Warszawie (Palladium) zachowują ważność.

Bilety na wszystkie koncerty będą też dostępne na stronie TicketClub.pl:
https://ticketclub.pl/artysci/wardruna-454/

Możliwy jest oczywiście zwrot biletów. W tej sytuacji prosimy o kontakt z dystrybutorem biletów, firmą TicketClub.pl:
https://ticketclub.pl/.Na osłodę zapraszam Was już teraz na przyszłoroczne koncerty, które z pewnością będą niezapomniane. Zachęcam także do zajrzenia do relacji z dwóch poprzednich występów Wardruny w Gdańsku:

2017: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2017/10/cos.html

2019: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2019/11/wardruna-gdanski-teatr-szekspirowski.html