poniedziałek, 8 kwietnia 2024

The Kills w Polsce już za miesiąc!

Jeden z najważniejszych zespołów indie-rockowych dwudziestego pierwszego wieku, amerykańska grupa The Kills, już niedługo przyjedzie do Polski. Alison Mosshart i Jamie Hince zagrają w warszawskiej Stodole już za miesiąc! Na koncert zaprasza Live Nation Polska."To, co trzyma ten zespół razem, to miłość i wiara w dwoje ludzi" - podsumowuje Jamie. "Ona sprawia, że często płaczę, gdy [Alison] mówi do mnie, kiedy jestem przygnębiony. Minęło ponad dwadzieścia lat i powiem: "Nasz związek jest niesamowity"".

"Nie ma dnia, w którym nie rozmawialibyśmy przez telefon co najmniej cztery razy" - kończy Alison. "Dbamy o siebie nawzajem. Zmuszamy się do bycia lepszymi. Jesteśmy dla siebie cierpliwi. Nasze relacje są oparte na doskonałej współpracy i nieskończonej kreatywności; to coś naprawdę wspaniałego".

Alison i Jamie to duet doskonały - przyjaciele na dobre i na złe, którzy rozumieją się bez słów. Dzięki temu są w stanie tworzyć muzykę szczerą i z serca, która trafia do kolejnych pokoleń słuchaczy na całym świecie.  The Kills stali się międzynarodowymi gwiazdami rocka, nadając rytm gatunkowi, kształtując brzmienie tej epoki i na nowo definiując, czym może być muzyka rockowa w XXI wieku. Ich albumy takie jak: "Keep On Your Mean Side" [2003], "Midnight Boom" [2008] i "Blood Pressures" [2011], osiągnęły setki milionów streamingów oraz odtworzeń. Album "Ash & Ice" [2016]  przyniósł fanom ich ulubione utwory, w tym: "Doing It To Death" i "Heart of a Dog".The Kills nagrywają przebój za przebojem, zachwycając fanów niezmiennie szczerą i naturalną energią. Okazja, by doświadczyć jej na żywo już za miesiąc, w Warszawie, w klubie Stodoła! Zespół będzie promował swój najnowszy album "God Games", ale nie zabraknie też starszych kompozycji!

 


O nowej płycie zespołu możecie poczytać tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/10/the-kills-god-games-27102023.html

Bilety są wciąż dostępne, szczegóły tu: https://www.ticketmaster.pl/event/33455?ORIGIN=ORIGIN8&brand=pl_livenation&camefrom=cfc_cob_livenation