piątek, 9 lutego 2024

Warhaus na 2 koncertach w Polsce

Po ubiegłorocznym, wyprzedanym koncercie w Warszawie, Warhaus powraca na dwa koncerty! Znany z grupy Balthazar, Maarten Devoldere, w ramach swojego solowego projektu wystąpi 3 czerwca w Starym Maneżu w Gdańsku oraz 4 czerwca w poznańskim klubie Tama. Na koncert zaprasza Alter Art.

 


 

 

Warhaus podwójnie podbił serca fanów melodyjnej melancholii za sprawą albumów “We Fucked a Flame into Being” (2016) i “Warhaus” (2017). W 2022 roku ukazał się album “Ha Ha Heartbreak”, który jest jeszcze jednym dowodem niezwykłego talentu artysty do komponowania melancholijnych, pełnych emocji piosenek, które sprawiają, że zapomina się o codzienności. 

 

Wydawnictwo powstało w ciągu zaledwie trzech tygodni w dusznym Palermo. Wszystko, czego Devoldere potrzebował, to samotność pokoju hotelowego, gitara, mikrofon i serce, które niedawno zostało złamane na tysiące kawałków. Smutek był trudny do zniesienia, więc Sycylia stała się oczywistą ucieczką. To sprawiło, że “Ha Ha Heartbreak” stał się jak dotąd najbardziej osobistym i prawdziwym albumem Warhaus - takim, w którym artysta przechodzi przez różne etapy żałoby i żalu: począwszy od zaprzeczenia, przez zbyt pewny opór, rozpacz, aż po skromną rezygnację.

W listopadzie Warhaus zaprezentował nowy utwór "Popcorn". Z pewnością ten materiał usłyszymy na nadchodzących koncertach! 


Bilety są dostępne w jedynym oficjalnym punkcie sprzedaży Alter Artu, na www.ebilet.pl