wtorek, 5 grudnia 2023

Wielki powrót Tokio Hotel !

Macie plany na 2024? Nie? Nic nie szkodzi, bo możecie mieć już przynajmniej jeden pomysł na 2025 rok! 19 marca 2025 roku do warszawskiej Progresji na jeden koncert przyjadą Tokio Hotel i z pewnością będzie to niezapomniany wieczór! Zaprasza jak zawsze ciepło Knock Out Productions!
We wczesnych latach dwutysięcznych trudno byli jednymi z największych w Europie. Poprockowi tytani odpowiedzialni m.in. za hity pokroju "Shrei" czy "Monsoon"nadal koncertują, przyciągając tłumy kilku pokoleń słuchaczy!

Jeśli urodziliście się na przełomie lat 80. i 90., istnieje spora szansa, że szaleliście na myśl o ich największych hitach. Jeśli jesteście starsi lub ciut młodsi – pewnie również. W najgorętszym okresie cała Europa (a zwłaszcza Niemcy i oczywiście Polska) znała na pamięć życiorysy członków zespołu oraz każdy fragment tekstu ich dowolnego utworu. Nic dziwnego, bo bracia Kaulitz i spółka wstrzelili się w idealny czas, a do tego podbili wszystko bardzo nośnymi numerami oraz równie trafioną stylówką. To najzwyczajniej w świecie niemożliwy do zapomnienia pop rock z refrenami tak wrzynającymi się w ucho i melodiami tak charakterystycznymi, że mimowolnie nuci się je cały dzień. Formacja nie pojawia się nad Wisłą codziennie, więc warto rozważyć taki nostalgiczny powrót do przeszłości i wybrać się na koncert. W końcu możliwość usłyszenia “Monsoon” lub “Shrei” na żywo to nie przelewki.
Bilety na koncerty będzie można zakupić już od 7 grudnia (15:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

W sprzedaży dostępne będą także bilety VIP upoważniające do sesji Meet & Greet z zespołem, wcześniejszego wejścia do klubu oraz uczestniczenia w soundchecku. Informacje odnośnie biletów VIP dostępne są na stronie zespołu. UWAGA: Pakiet VIP nie zawiera biletu na koncert – należy zakupić go osobno!