środa, 27 grudnia 2023

Brujeria wróci do Polski

Po rewelacyjnym koncercie w Warszawie Meksykanie wracają do Polski na dwa koncerty. Tym razem zamaskowanych deathgrindowców zobaczycie 11 czerwca we Wrocławiu i dzień później w Krakowie. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions! 
Brujeria na żywo to sceniczna jatka, a więc brutalny death/grind, szokujące choreografie wokalistów oraz szeroko rozumiana destrukcja. Formacja promuje album “Esto es Brujeria”, który ukazał się zaledwie chwilę po ich ostatnim, wyprzedanym koncercie w stolicy! Musicie tam być!
    
Zawsze kontrowersyjni, zawsze brutalni do kwadratu, zawsze ekscytujący dla oka – to właśnie Brujeria, która już od lat 90. jest jednym z najciekawszych zjawisk na rozległej mapie death/grindu. Bo ten skład, obfitujący w wyjątkowo wyraziste postaci, nigdy nie grał pod publiczkę, nie uwiązywał się wąskimi standardami gatunkowymi. Muzycznie są intensywni i szaleni, a więc ekstrema absolutnie ich nie odpuszcza, ale cała otoczka tylko dodaje im uroku. Zamaskowana ekipa prosto z Meksyku nie drepcze w miejscu, tylko generuje sceniczny chaos i dużo szumu. Zapomnijcie o statecznym widowisku. Brujeria jest jak bomba – nigdy nie wiecie, kiedy wybuchnie, ale gdy już wchodzi na najwyższe obroty, mało kto odczuwa inne stany od zachwytu. Przygotujcie się na niezłą rzeźnię podpartą takim show, którego z pewnością nie zapamiętacie jako zwyczajnego metalowego gigu. 


 

Bilety są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)