czwartek, 30 listopada 2023

Architects w Łodzi - zmiana supportu!

 Uwaga wybierający się na koncert Architects do Łodzi! Z przyczyn osobistych kanadyjski zespół Spiritbox nie zagra przed Architects na koncercie w Łodzi oraz na planowanym koncercie w Czechach. Zastąpi ich od lat cenione w kręgach metalcore’u (i nie tylko) brytyjskie While She Sleeps. W związku z powyższym Knock Out Productions uruchomił możliwość zwrotów.


 


 

 

UWAGA: W związku ze zmianą w składzie koncertu, zakupione bilety podlegają możliwości zwrotu.

W celu dokonywania zwrotu biletów z Knock Out Music Store prosimy o kontakt z kasia@knockoutprod.net, podając w treści numer zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet, są proszone o oczekiwanie na maila informacyjnego ze strony bileterii.

 

ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore:
   

Rzadko się zdarza, by zespół w ciągu niespełna roku spotkał się z tak przytłaczającym odbiorem, że z rozmiarów klubowych przeskakuje do halowych. I wiecie co? Architects ta sztuka się udała. Brytyjscy rewolucjoniści metalcore'u zaprezentują w Łodzi przeboje z "The Classic Symptom of a Broken Spirit", o której w core'owym światku (i nie tylko) mówili chyba wszyscy. Ten album wzbudził mnóstwo kontrowersji, ale i ekstatycznych opinii, a właśnie w taki sposób można wejść na szczyt. Architects są niego coraz bliżej. Zdziwieni? Niepotrzebnie. Mając na podorędziu takie hity i tak brawurowe podejście do tworzenia sami skazali się na sukces.


 


    
WHILE SHE SLEEPS (Wielka Brytania) metalcore:
    
    

While She Sleeps jest jednym z zespołów, które spokojnie można podawać za przykład dobrego prowadzenia kariery w metalcore’owym światku. Grają od lat, ich pozycja nie topnieje, a w dodatku muzycznie nie zawodzą. Niezmiennie orbitują dookoła metalcore’owego trzonu, lecz z biegiem lat coraz chętniej dają dojść do głosu innym wpływom, jednocześnie brzmiąc przy tym spójnie, bez utraty na jakości. Bo obecnie wciąż potrafią przywalić, trzasnąć niesamowity breakdown, ale do tego dochodzą świetne melodie, alt-metalowe przebojowe struktury i nawet odrobina nu-metalu. Godny podziwu skład. 

 


 

LOATHE (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal:
    
    
Różnorodność ponad wszystko - tak można by opisać muzykę Loathe, w której znajdziecie wszystko. Brytyjska załoga nie gryzie się w język i nie tonuje własnych ambicji. Metalcore'ową tkankę uzupełniają wpływami od shoegaze'u aż po repetytywne drony i w każdej z tych konwencji sprawdzają się wzorowo, jak na zawodowców przystało. 

Bilety na koncert są nadal dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)