czwartek, 5 października 2023

Dir En Grey wystapią w Warszawie

Uwaga miłośnicy metalowej awangardy! Dir En Grey zagrają dwa ekskluzywne koncerty w Warszawie! Jeden z najważniejszych japońskich zespołów metalowych wystąpi w Warszawie 19 i 20 marca 2024. Nie będą jednak dwa takie same wydarzenia! Na pierwszym z koncertów formacja zaprezentuje w całości materiał z albumu “Withering to Death”, a na drugim z “Uroboros”. Co ciekawe, to wyjątkowe wydarzenie nastąpi tylko w trzech innych krajach prócz naszego! Wpadniecie? Na te wyjątkowe koncerty zaprasza Knock Out Productions! 
     

DIR EN GREY (Japonia) awant-garde metal, visual kei:
   

Trudno powiedzieć, czym jest Dir En Grey – chyba łatwiej byłoby stwierdzić, czym nie jest. Japońska grupa stworzyła bowiem styl oparty na maksymalnie kontrolowanym chaosie z komponentów, które nijak nie powinny się obok siebie znaleźć. A jednak się znalazły. Bo czego u nich nie ma? Grindcore’owe napady agresji przeplatane emoviolence – są. J-rock w konszachtach z metalem progresywnym – także na liście. Alt-metal spotykający się w połowie drogi z rockiem gotyckim – mamy to. Jak się domyślacie, na żywo grupa zapewnia maksimum doznań. Na scenie wpadają w czystą furię, a trudną do poskromienia energię w ryzach trzyma charyzmatyczny, obdarzony pięciooktawową skalą głosu wokalista, Kyo. Gwarantujemy, oba warszawskie koncerty formacji będą wiekopomnymi wydarzeniami.

Bilety na wyjątkowe występy Dir En Grey będą dostępne w sprzedaży od 10 października (12:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)