piątek, 2 czerwca 2023

Wiemy, kto zagra przed Three Days Grace

 Znamy support letniej trasy Three Days Grace. Kanadyjska grupa przyjedzie do Gdańska już 12 czerwca w towarzystwie Amerykanów z Of Virtue! Metalcore’owcy z USA stawiają przede wszystkim na ciężar riffów, uderzające z zaskoczenia zwolnienia i generalnie gorycz ponad słodycz. Idealnie naładują was energią przed koncertem headlinera. Grupa promuje czteroletnie “What Defines You” i wystąpi u boku Three Days Grace w gdańskim klubie B90! Zaprasza Knock Out Productions! 

 


 

 

THREE DAYS GRACE (Kanada) alternative rock:

Sprzedali miliony płyt na świecie i wylansowali wiele przebojów. Kanadyjczycy z Three Days Grace są na dobrej drodze, aby na rockowym firmamencie stanąć obok rodaków z Nickelback. Muzyka powstałego w 1997 roku zespołu nieco różni się od tego, co tworzy grupa braci Kroegerów. Podobieństwem są świetne melodie, ale kompozycje Three Days Grace skręcają nieco bardziej w stronę alternatywy oraz metalowego uderzenia. Kapela, którą od 2013 roku tworzą Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, może pochwalić się trzema platynowymi płytami w USA, wieloma singlami na szczytach list przebojów, a także współpracą z takimi gigantami konsolety, jak Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance), który nadał brzmienie znakomitej płycie "Outsider" z 2018 roku.

OF VIRTUE (USA) metalcore:

Dzisiejszy metalcore usilnie próbuje odnaleźć własną tożsamość na nowo, dlatego potrzeba też zespołów w typie Of Virtue – klasycznych i prostolinijnych w swoim podejściu. Amerykanie podchodzą do gatunku bez owijania w bawełnę. Z jednej strony mają ciężar grooviących riffów i poziom brutalności nie tak daleki od choćby późnej Pantery (a Pantera zrobiła swoje dla rozwoju metalcore’u…), a z drugiej neurotyczno-melodyjne refreny przypominające o mrocznym alt-metalu z przełomu wieków. Każdy element tej układanki działa, a Of Virtue koncertowo nie łaszą się do słuchacza, tylko uderzają – cios za ciosem.Bilety są nadal dostępne tu: 

- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
- SKLEP B90
- SKLEP eBILET