wtorek, 16 maja 2023

Soulstone Gathering Festival: niezbędnik festiwalowicza

Już za momencik startuje Soulstone Gathering, święto stoner i doom metalu.Wybieracie się do Krakowa? Organizatorzy (Soulstone Gathering i Knock Out Productions) przygotowali dla Was garść praktycznych informacji, które pomogą odnaleźć się na festiwalu i wyjaśnić wszelkie wątpliwości! Tegoroczna, szósta edycja Soulstone Gathering odbędzie się w dniach 18, 19 i 20 maja 2023 roku. Festiwal odbędzie się w krakowskiej hali Kamienna12, a jego headlinerami będą: Uncle Acid & The Deadbeats oraz Corrosion Of Conformity.

Motywem przewodnim 20 maja - trzeciego dnia imprezy będzie “showcase”, podczas którego zaprezentują się młode i rozwijające się zespoły: Krzyształ, Angrrhst, Ketha oraz Sautrus. Headlinerem tego dnia będzie francuska grupa Mars Red Sky.

Na Soulstone Gathering będzie także afterparty! Po zakończeniu koncertów grać będą dla Was: DJ Havaya (czwartek), Favorit89 (piątek) oraz Red Smoke Dance Experience (sobota).


WEJŚCIE
Wejście do Hype Parku znajduje się przy ulicy Kamiennej.

PLAN MIEJSCA
Na festiwalu grać będą dwie sceny: Main Stage oraz Vintage Stage.

Dokładna mapa terenu prezentuje się następująco: PODZIAŁ KONCERTÓW

CZWARTEK, 18.05
Main Stage
CORROSION OF CONFORMITY
King Buffalo
Church Of Misery
Messa
Krzta

Vintage Stage
WYATT E.
Sum Of R
AcidSitter

PIĄTEK, 19.05
Main Stage
UNCLE ACID & THE DEADBEATS
Blood Ceremony
The Devil And The Almighty Blues
Gaupa
Spaceslug

Vintage Stage
MOONSTONE
Sturle Dagsland
Stonerror

SOBOTA, 20.05
Main Stage
MARS RED SKY
Kryształ
Angrrhst
Ketha
Sautrus

CZASÓWKA
Dokładny plan koncertów i setów DJ-skich znajduje się na www.festival.soulstonegathering.pl

BILETY
Ograniczona pula biletów na wydarzenie będzie dostępna w kasie biletowej przy wejściu, od godziny 16:00, każdego dnia festiwalu. Kasa będzie przyjmować płatności gotówką oraz kartą. Po zeskanowaniu, bilety będą wymieniane na opaski.

DRUKI KOLEKCJONERSKIE
Pamiątkowe bilety będą dostępne dla chętnych przy wejściu na teren festiwalu. UWAGA! Ilość druków będzie ograniczona.

PARKING
Przed wejściem do Hype Parku (od ulicy Kamiennej) znajduje się płatny parking miejski. Ilość miejsc jest ograniczona.

DOJAZD
Zachęcamy do podróżowania na koncert komunikacją miejską. Najbliższy przystanek to Dworzec Towarowy. Rozkład jazdy krakowskiej komunikacji jest dostępny tutaj: https://rozklady.mpk.krakow.pl/

PALARNIA
Na terenie hali i namiotu obowiązuje zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Palenie jest dozwolone na zewnątrz, w wyznaczonych miejscach.

MERCH
Na koncercie będzie dostępny merch występujących artystów oraz merch festiwalowy. Płatności będą realizowane zarówno kartą, jak i gotówką.

DEPOZYT I SZATNIA

Szatnia będzie dostępna przy wejściu do namiotu w cenie 5 zł.

GASTRONIOMIA
Na terenie Hype Parku zlokalizowane będą w pełni wyposażone bary oraz food trucki (Frytki Belgijskie, Walenty Kania, Funky Zapiekany oraz Funky Donkey Cafe).

REGULAMIN IMPREZY
Regulamin koncertów Knock Out Productions jest dostępny pod adresem: www.knockoutprod.net/pl/page/regulamin

CZEGO NIE MOŻNA WNOSIĆ

Na terenie imprezy zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych u Organizatora), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu. Zabrania się również wnoszenia plecaków większych gabarytowo od formatu A4.


WNOSZENIE SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO

Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.


Udanego festiwalu !!!