czwartek, 11 maja 2023

Mathcore’owcy z The Callous Daoboys na dwóch koncertach w Polsce

 Autorzy jednej z bardziej ekscentrycznych płyt ubiegłego roku wystąpią 9 sierpnia w Krakowie i 10 sierpnia w Warszawie. Na koncert zaprasza Knock Out Productions! 

 

Ich ostatnia płyta, “Celebrity Therapist”, to mathcore w najlepszej formie: wściekły, pompowany kontrolowanym chaosem i nieobliczalny. Czy wobec tego celebrytów należy terapeutyzować hałasem? Na to wychodzi, ale nawet jeśli do celebrytów wam daleko, wybierzcie się na ich show lub od razu na oba! 

Właśnie takich kapel potrzebuje mathcore: furiackich i kolorowych; pełnych wszystkiego i jednocześnie maksymalnie konkretnych w przekazie. The Callous Daoboys pokazują, że granice nurtu wyznacza wyłącznie wyobraźnia, a ci Amerykanie mają ogromną wyobraźnię. Bo w ogóle nie czują problemu z łączeniem mathcore’u z niemal grindową intensywnością, emocjami zaczerpniętymi z post-hc, awangardowymi zgrzytami czy alt-metalem. Robią, co chcą i wiedzą, że dzięki temu wychodzą na plus. Jesteśmy przekonani, że rozniosą każdy klub, w którym wystąpią. 


 

Grupa zagra 9 sierpnia w krakowskim Zaścianku i 10 sierpnia w Warszawie w klubie Chmury.

Bilety na koncerty możecie już zakupić w Knock Out Music Store