czwartek, 18 maja 2023

Lord Of The Lost powróci na dwa koncerty

 Choć rok 2023 w pełni, warto czasem spojrzeć nieco w przód, tym bardziej, jak ogłaszane są ciekawe wydarzenia :) Plany na wiosnę 2024? Czemu nie! Pod koniec kwietnia do Warszawy i do Krakowa powróci niemiecka grupa Lord Of The Lost. Gwiazdy gotyckiego metalu zaprezentują się 25 kwietnia w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim Klubie Studio. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions. 
Metalowa sensacja tegorocznej Eurowizji ponownie w Polsce. Lord Of The Lost kochają nasz kraj, a my kochamy ich muzykę – mroczną, z lekka teatralną (jak na gotyk przystało), ale też zabójczo przebojową. Grupa promuje wydany w 2022 roku album “Blood & Glitter”, o którym więcej tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/12/lord-of-lost-blood-glitter-30122022.htmlJurorzy i widownia tegorocznej Eurowizji zachwycili się ich charyzmą, dzięki czemu z miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Ale czy to może dziwić? Jeśli ktoś atakuje mainstream takim numerem jak “Blood & Glitter”, to nie da się przejść niezauważonym. Ten niezwykle przebojowy, marszowo-industrialowy metal po gotycku z żelaznym riffem i trafnie dobranymi pojedynczymi melodiami klawiszy zostaje w głowie. Co więcej, podopieczni Napalm Records nie są niewolnikami jednego hitu, bo produkują ich dziesiątki. Przekłada się to nie tylko na coraz większą liczbę koncertowych szlagierów, które usłyszycie na warszawskim i krakowskim występie, ale także na popularność – najnowszy krążek kapeli był najchętniej kupowanym albumem w Niemczech w tygodniu premiery. Droga na szczyt? Lord of the Lost cały czas mają głód na więcej, nic ich nie zatrzymuje. 


 


 

Przedsmak koncertowych emocji w wykonaniu zespołu już podczas Mystic Festivalu. Lord Of The Lost zagrają na głównej scenie festiwalu 8 czerwca. Szczegóły tu: https://www.mysticfestival.pl/program/

Druki kolekcjonerskie na koncerty są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl