czwartek, 9 marca 2023

Soulstone Gathering Festival potrwa 3 dni!

Myśleliście, że dwa dni to wszystko w temacie tegorocznej edycji Soulstone Gathering? Organizatorzy jak obiecali, tak zrobili i przygotowali fantastyczną niespodziankę. Festiwal potrwa trzy dni, od 18 do 20 maja 2023, a finał odbędzie się w formie showcase'u. O co chodzi? Sprawdźcie poniżej!  

Historycznie mówiąc, dzień trzeci to dzień o niezwykłym znaczeniu. Dla nas także, bo udało nam się zorganizować trzeci dzień Soulstone Gathering Festival 2023, którego headlinerem będzie ukraińska grupa Somali Yacht Club! - mówią organizatorzy.

Somali Yacht Club mieli wystąpić tego dnia w klubie Alchemia, ale udało nam się ich przekonać do zmiany planów! Grupa będzie główną gwiazdą trzeciego dnia festiwalu, który przypadnie na 20 maja 2023 roku!

Motywem przewodnim trzeciego dnia imprezy będzie “showcase”, podczas którego zaprezentują się polskie zespoły. Pojawią się zarówno Ci “młodzi” stażem, jak i bardziej doświadczone załogi, które według nas zasługują na większy rozgłos! Łącznie będą 4 zespoły.


Ich nazwy poznacie już niebawem, a obiecujemy - jest na kogo czekać! 


 

Co więcej? Kilka informacji organizacyjnych:

TAK, karnety 2-dniowe obejmują wstęp na trzeci dzień festiwalu bez dodatkowych opłat.

TAK, bilety jednodniowe na trzeci dzień festiwalu będą dostępne od 1 kwietnia w cenie 99 zł.

NIE, bilety zakupione na koncerty Somali Yacht Club w krakowskiej Alchemii nie będą honorowane – skontaktujemy się z Wami w sprawie ich zwrotu. Piszcie na: bilety@soulstonegathering.pl

UWAGA! Tylko do 31 marca możecie zakupić karnety, które będą obejmowały wstęp na trzeci dzień festiwalu – nie przegapcie takiej okazji!

 

Soulstone Gathering Showcase (trzeci dzień Soulstone Gathering Festival 2023) jest częścią projektu „Soulstone Gathering Route – toolset of activities for a fairer and more professional independent rock music market” współfinansowanego przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są wyłącznie poglądami wyłącznie autora (autorów) i nie muszą odzwierciedlać poglądów Unii Europejskiej, dlatego Unia Europejska nie może ponosić za nie odpowiedzialności.
 
Soulstone Gathering Festival odbędzie się 18, 19 i 20 maja 2023 roku w krakowskiej hali Kamienna12. Nie przegapcie tego wydarzenia i już teraz kupcie karnet w Knock Out Music Store.