poniedziałek, 20 lutego 2023

In Twilight's Embrace, Odium Humani Generis i Kurhan na wspólnej trasie koncertowej!


“Non miserere nostri Domine”, czyli “nie miej zmiłowania, nasz Panie” - słyszymy na ostatniej płycie In Twilight’s Embrace, jednego z najbardziej oryginalnych zespołów metalowych na polskiej scenie. W kwietniu zespół rusza w polską trasę w bardzo ciekawym towarzystwie. Możecie być pewni, że ani zmiłowania, ani łaski nie będzie. Będzie za to mnóstwo ciekawych dźwięków i potężne koncerty w ośmiu polskich miastach! Na koncerty zaprasza Left Hand Sounds.
 

 


Na wspólną trasę koncertową w połowie kwietnia wyruszą In Twilight's Embrace, Odium Humani Generis i Kurhan. 
 
 
Koncerty odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:  

13.04 Chorzów, Leśniczówka

14.04 Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna

15.04 Krosno, Rock Klub Iron

16.04 Warszawa, VooDoo

20.04 Wrocław, Liverpool

21.04 Poznań Next Fest

22.04 Olsztyn, Scena Zgrzyt

23.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly

 
 
In Twilight’s Embrace
 

 

Po premierze płyty "Lifeblood" i kilkudziesięciu koncertach zagranych w 2022 r. w Europie, In Twilight's Embrace ruszają w polską trasę. 18 lat w służbie czarnego metalu śmierci i polskiego rocka, hc/punkowe korzenie i żadnych świętości. W tym roku, ITE wyda swój “Lifeblood” na winylu w Terratur Possessions, a latem zagra na festiwalu Beyond The Gates w Bergen, u boku m.in. Pentagram, Deicide, Gorgoroth i Enslaved. Zanim to jednak nastąpi bądźcie pewni jednego: STAL BĘDZIE KUTA w Polsce.
Dla fanów: Dissection, Marduk, In Solitude
 

Odium Humani Generis

 

 

Już wcale nie ciekawostka, a jeden z lepiej otrzaskanych ze sceną zespołów polskiego Black Metalu. Wydany pod koniec zeszłego roku minialbum “Zarzewie” sam w sobie jest najlepszym powodem, by Odium Humani Generis byli częścią tej trasy. Są z Łodzi, czyli polskiej ziemi obiecanej; po równo fabryki snów, i koszmarnej jawy.
 
Dla fanów : Sacrilegium, Vemod, Taake, stara Furia


Kurhan
 


Po wydanej w zeszłym roku płycie “Wieża”, śląski Kurhan rusza na koncerty. Zapamiętały w szaleństwie metal. Przemoc i finezja. Czysta brudna energia. Paradoks i paroksyzm. Pamięć mięśniowa i kobieta-lis. 
 
Dla fanów : Angelcorpse, Absu, Perdition Temple


Znamy już też czasówkę wydarzeń: 

18:30 - drzwi
19:30 - Kurhan
20:30 - Odium Humani Generis
21:37 - In Twilight's Embrace
 
 
 Bilety są już w sprzedaży, o tu: bit.ly/LHS_Ticketos