poniedziałek, 30 stycznia 2023

Bjork wyruszy jesienią w trasę koncertową. Będzie koncert w Polsce!

Tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Nieobliczalna i fenomenalna Bjork wyruszy jesienią w trasę koncertową. Islandzka artystka odwiedzi także Polskę. Kiedy? Gdzie? Co? Sprawdźcie poniżej.

 


 

Trasa koncertowa Islandki nosi nazwę "Cornucopia" i będzie zderzeniem światów, które wykreowała w ramach dwóch ostatnich albumów -  "Utopia" oraz najnowszy, "Fossora", który został nominowany do nagrody Grammy. 

Pisze o nim tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/11/bjork-fossora-30092022.html
 

 

W ramach trasy Bjork odwiedzi Portugalię, Hiszpanię, Niemcy, Włochy, Czechy, Austrię, Szwajcarię, Francję i co bardzo cenne, przyjedzie także do Polski, by wystąpić 18 listopada w krakowskiej Tauron Arenie.

Cornucopia to show z cyfrowymi wizualizacjami stworzonymi przez Tobiasa Gremmlera, Andy’ego Huanga, Nicka Knighta oraz agencję M/M. Autorką scenografii jest Chiara Stephenson. Artystce na scenie towarzyszyć będzie septet fletowy Viibra, klarneciści, harfistka, instrumenty perkusyjne, elektroniczne oraz szereg instrumentów wykonanych na zamówienie. Innowacyjna konstrukcja sceny zapewni efekt dźwięku przestrzennego, w tym niestandardową komorę pogłosu.

To będzie niezwykłe przeżycie.

Bilety pojawią się w sprzedaży w najbliższy piątek, 3 lutego 2023 o godzinie 9.00 na livenation.pl Przedsprzedaż dla klientów  Ticketmaster ruszy w czwartek, 2 lutego o 10:00. O tu: ticketmaster.pl