środa, 23 listopada 2022

Pantera zagra na Metal Hammer Festival 2023

Poznaliśmy gwiazdę przyszłorocznej edycji Metal Hammer Festival. To legendarna formacja Pantera. Grupa zagra 5 czerwca 2023 w łódzkiej Atlas Arenie. To będzie prawdziwe święto metalu i wielki powrót na scenę wyczekiwanego od lat zespołu. Na wydarzenie zaprasza Metal Mind Productions. 
To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!
 

 
 
Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat - perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.
 

 
 
Oprócz Pantery na scenie pojawią się także inne zespoły. Wypatrujcie kolejnych ogłoszeń :)Otwarcie bram: 15:00
Start: 16:00


Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta – 350/ 380 zł
Siedzące kat. 1 - 420 / 450 zł
Siedzące kat. 2 - 380 / 410 zł
Siedzące kat. 3 - 320 / 350 zł


Bilety do nabycia od 29 listopada godz. 10.00 na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE) oraz www.eventim.pl
a od 6 grudnia także na www.ebilet.pl.