czwartek, 17 listopada 2022

Nowy album i trasa koncertowa Fever Ray

Fenomenalna i nieobliczalna Karin Dreijer z zespołu The Knife powraca ze swoim solowym projektem. 10 marca 2023 roku ukaże się "Radical Romantics", trzeci album Fever Ray. Następnie Fever Ray wyruszą w trasę koncertową, w ramach której odwiedzą między innymi Warszawę. Kiedy? Sprawdźcie poniżej! "Radical Romantics" to album o miłości, o zmaganiach z nią związanych, pozostawiający ślad w duszy i umyśle. Sprawdzi się zarówno na parkiecie jak i w prywatnym zaciszu. Dreijer do popu podchodzi wizjonersko: to, co surowe i znajome przemienia w nieskończenie piękne, przerażające formy, które równoważą siłę z wrażliwością, niepokój z bezpieczeństwem. To pozwala słuchaczom spojrzeć w głąb siebie poprzez pęknięty pryzmat miłości i odkryć, że dzięki tej perspektywie odczuwa się pełniej.


 


Fever Ray, tuż po premierze nowego albumu wyruszy w wyczekiwaną przez fanów trasę koncertową. Będzie to pierwsza trasa od 2018 roku i każdy z jej wieczorów będzie niezapomnianym, pełnym energii widowiskiem.

Trasa prezentuje się następująco: 


 

 


Wśród europejskich przystanków znalazła się Warszawa. Fever Ray zagra w Progresji 30 marca 2023 roku. Na koncert zaprasza Follow The Step. Tego wydarzenia nie można przegapić!