wtorek, 4 października 2022

Mystic Festival 2023 - będzie pole namiotowe :)

Uwaga fani metalu! Choć sezon festiwalowy niedawno się zakończył, a na kolejny poczekamy jeszcze do przyszłego lata, mamy już dla Was pierwsze ważne informacje. Największy festiwal metalowy w naszym kraju, Mystic Festival, w 2023 powiększy się o pole namiotowe! Prośby fanów z całej Polski zostały wysłuchane! Mystic Camp będzie znajdować się na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, nieopodal festiwalowego terenu. 

  

Plac Zebrań Ludowych znajduje się w pobliżu dworca PKP i PKS w Gdańsku Głównym, przy przystanku tramwajowym i autobusowym Brama Oliwska. To jeden przystanek od dworca, kilkaset kroków do stacji SKM Gdańsk Stocznia, z którego już tylko krok to głównej bramy festiwalowej.

Na Mystic Camp rozbijecie namiot, zaparkujecie samochód i kampera, posilicie się, umyjecie, podładujecie telefon i odsapniecie po koncertowych szaleństwach. 
 
Mystic Camp 2023 obejmuje:
- nocleg - 99 zł za 1 osobę na cały czas trwania festiwalu
- parking dla samochodu osobowego (tylko dla mieszkańców Mystic Camp) - 99 zł na cały czas trwania festiwalu
- parking dla kampera wraz z przyłączem prądowym (do 2kW) - 399 zł.


Zapytacie pewnie kiedy ogłoszenia zespołów... tu jeszcze niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale jak zapewniają organizatorzy oczekiwanie zostanie nagrodzone. Bilety z najtańszej puli są jeszcze dostępne tu: 

https://www.mysticfestival.pl/

Bilety na pole namiotowe będą w sprzedaży od czwartku 6.10, bądźcie czujni, bo liczba ograniczona

 

Mystic Festival 2023 odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2023 na terenie Stoczni Gdańskiej. Organizatorem wydarzenia jest Mystic Coalition.