piątek, 7 października 2022

Brutus na 3 koncertach w Polsce!

Potężna energia, niebanalny wokal, bezkompromisowa siła i przyjaźń - Brutus to zespół wyjątkowy. W ciągu kilku ostatnich lat zaskarbił sobie serca polskich fanów. Nic więc dziwnego, że Stefanie, Stijn i Peter z chęcią powracają do nas na kolejne występy. Belgijskie trio przyjedzie do nas w marcu przyszłego roku i zagra w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Na koncerty zapraszają Winiary Bookings i Knock Out Productions. 

https://media.biletomat.pl/media/tmp/tickets/tickets_event/36.0/12035/8dc93960092b408ca3049ec1c514b24d.png.280x280_q85_box-0%2C0%2C1200%2C1200_crop_detail.png

 

 

 

Belgowie zagrają 14 marca w Poznaniu u Bazyla, 16 marca w warszawskich Hybrydach i 17 marca w Krakowie przy Kamiennej 12. Będzie to doskonała okazja, by posłuchać na żywo nowych utworów zespołu - 21 października ukaże się wyczekiwany "Unison Life", trzeci studyjny album zespołu. Po doskonałych koncertach u boku Cult of Luna oraz na tegorocznym Mystic Festiwalu Brutus zaskarbił sobie ogromną sympatię wśród polskiej publiki. Nic w tym dziwnego, bowiem muzyka zespołu, w której mieszają się rock, metal, punk czy hardcore, potrafi w wyjątkowy sposób chwycić słuchacza za serce. Podobnego ładunku emocji możemy spodziewać się na najnowszej płycie Belgów, “Unison Life”, której premiera planowana jest na 21 października. Album wypełnia energia, której zespół nie mógł spożytkować w ostatnich latach na żywo, czego efektem jest materiał wynoszący grupę na kolejny, wyższy poziom. 
 
“Chciałam, aby każdy utwór brzmiał jak ostatni przez nas kiedykolwiek napisany” komentuje zawartość “Unison Life” wokalistka i perkusistka, Stefanie Mannaerts. Nie inaczej jest z występami Brutus na żywo, które zostają w pamięci odbiorców na długo. Zapisujcie marcowe daty w kalendarzach, bo tych koncertów po prostu nie wypada przegapić! 
 

 

Na poznański i warszawski koncert zaprasza Winiary Bookings. Bilety są tu: 

POZNAŃ: https://bit.ly/BRUTUS_POZNAN

WARSZAWA:  https://winiarybookings.pl/wydarzenie/brutus-warszawa/marzec-2023

Na krakowski występ zaprasza Knock Out Productions: 

KRAKÓW: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/brutus