wtorek, 9 sierpnia 2022

Soundrive Festival 2022 - niezbędnik festiwalowicza!

Już dziś rusza Soundrive Festival 2022, który do 13 sierpnia potrwa na terenie Ulicy Elektryków w gdańskiej Stoczni. Dla wszystkich wybierających się na wydarzenie organizatorzy przygotowali bardzo przydatny niezbędnik, który pomoże poruszać się sprawnie po festiwalowym terenie :)


 


Od godziny 16:00 każdego dnia otwarte będą bramy festiwalu - wejście znajduje się w klubie B90

Karnety i bilety jednodniowe na dziś są dostępne w sprzedaży online do 14:00, a następnie - od 16:00 na bramce. Hop! ➡️ https://bit.ly/Soundrive-Festival-22-bilety
 
 
Dziś koncerty rozpoczynają się od występu Żurawii w klubie Drizzly Grizzly. Program wydarzenia jest tu:: https://soundrivefestival.com/program/ oraz tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/08/zaplanuj-swoja-droge-na-soundrive.html

Przez cały czas nadajemy na kanałach Soundrive Festivalu oraz na Facebooku portalu Soundrive, gdzie znajdziecie m.in. wywiady z artystami, który wystąpią na wydarzeniu. Na Między Uchem A Mózgiem w miarę możliwości na bieżąco będą natomiast pojawiały się fotorelacje i opisy wrażeń. :)
 
Niestety z przyczyn osobistych Nosgov nie wystąpi na Soundrive Festival 2022
 
 
Koncerty odbywają się naprzemiennie na 4 scenach: B90, Drizzly Grizzly, Plenum i Shelter. Jak do nich dotrzeć?
 

 
 
Wejście do klubów B90 i Drizzly Grizzly znajduje się bezpośrednio przy Ulicy Elektryków.
 
 Do Plenum dotrzecie korytarzem prowadzącym do klubu Drizzly Grizzly - wystarczy, że skierujecie się w prawo, w stronę klatki schodowej, i wejdziecie na I piętro.
 
Scena Shelter znajduje się w podziemiach - wstąpicie do nich przez wrota znajdujące się na granicy W4 Food Squat i Pleneru 33. Wejdźcie do W4 i kierujcie się do przejścia do Pleneru 33, a po lewej stronie zobaczycie drzwi z napisem SATAN, które poprowadzą Was w dół do schronu.
 
Skoro o W4 Food Squat mowa - przez cały festiwal będziecie mogli złapać tam najlepsze jedzenie w Stoczni w każdej opcji: mięsnej, wegetariańskiej i wegańskiej.
 
Bary ulokowane są w klubach B90, Drizzly Grizzly, Plenum, Plenerze 33 i W4 Food Squat.
 
Toalety znajdziecie w B90, Drizzly Grizzly, przed wejściem do Plenum oraz w W4 Food Squat.
 
Masz pytanie? Napisz wiadomość prywatną lub maila na: info@soundrivefestival.com

Do zobaczenia !!!