środa, 24 sierpnia 2022

Paradise Lost zagra w Lublinie!

Uwaga fani Paradise Lost! W ramach trasy promującej album "Obsidian" czekają nas nie jeden a dwa koncerty Brytyjczyków! Po występie w katowickim P23 9 października zespół powróci do Polski miesiąc później, by wystąpić w Radiu Lublin! Koncert odbędzie się 13 listopada. Na wydarzenie zaprasza Knock Out Productions. 


Kochają polską publiczność z wzajemnością - tego nie da się ukryć. Paradise Lost choć grają u nas bardzo często, zawsze gromadzą pod sceną rzesze fanów. I bardzo dobrze, bo od lat mają do zaoferowania doskonałą muzykę i ogrom emocji! 

Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie. 

We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają. Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen. 

Wraz z zespołem w Katowicach i Lublinie wystąpią goście specjalni. Informacje o nich już niebawem!

Bilety znajdziecie tu: https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/477

AKTUALIZACJA! Koncert jest wyprzedany!