piątek, 22 lipca 2022

United Arts Festival 2022 przełożony na 2023 rok

UWAGA! Dla wszystkich wybierających się w tym roku n United Arts Festival mam smutną wiadomość. Festiwal nie odbędzie się w tym roku. Cała edycja została przeniesiona na 2023 rok. Dlaczego? Poniżej oświadczenie organizatorów!

 


 

 

Poniżej komunikat organizatorów: 

Drodzy Widzowie,
Sytuacja zewnętrzna, na którą mamy znikomy wpływ, zmusiła nas do przełożenia drugiej edycji United Arts Festival na sierpień 2023. Nowy termin festiwalu to 11-13.08.2023, w tej samej lokalizacji: na terenach Polsat Plus Arena Gdańsk.
Zważając na liczne odwołania występów gwiazd na letnich festiwalach, nie możemy gwarantować Wam pełnego składu headlinerów. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której mielibyśmy odwołać występ kilka dni przed festiwalem lub w czasie jego trwania.
Zapraszamy Was do Gdańska w sierpniu 2023. Skład wykonawców będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Do obecnego line’upu dołożymy dodatkowych headlinerów oraz zespoły, które potwierdziły nam swój udział w edycji 2023. Biura Obsługi współpracujących z nami bileterii przesłały wszystkie informacje o przygotowanych dla Was propozycjach dodatkowych korzyści. Oczywiście każdy, kto ma inne plany na sierpień 2023, otrzyma zwrot pieniędzy.
Wierzymy, że zostaniecie z nami, mimo trudnej sytuacji.
Do zobaczenia w sierpniu 2023 w Gdańsku.
Zespół United Arts Festival

 Pozostaje mieć nadzieję, że 2023 rok będzie bardziej szczęśliwy. Śledźcie oficjalne kanały festiwalu, by uzyskać informacje w kwestii biletów i zapowiedzi. 

https://www.unitedartsfestival.pl/

https://www.facebook.com/unitedartsfestival