wtorek, 28 czerwca 2022

Gratka dla fanów death metalu - Blood Incantation zagrają w Gdyni!

Uwaga metalowe Trójmiasto! 6 sierpnia w gdyńskim klubie Ucho szykuje się ekscytujący wieczór dla fanów potężnych riffów i wszechogarniającego mroku. Po doskonale przyjętym koncercie w warszawskiej Hydrozagadce powracają do Polski Blood Incantation. Amerykanie zagrają w towarzystwie Clairvoyance oraz Frightful. Na koncert zaprasza Winiary Bookings :)


 


BLOOD INCANTATION to jedna z największych death metalowych sensacji ostatnich lat. Amerykanie największy rozgłos zyskali dzięki płycie “Hidden History Of Human Race” wydanej w 2019 roku nakładem Dark Descent/Century Media Records. Brutalne oldschoolowe riffy kryją za sobą wyjątkowo tajemniczy klimat, który stał się inspiracją dla licznych nowych zespołów. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy studyjne oraz dwie EPki. Ostatni album Blood Incantation “Timewave Zero” ukazał się w 2022 roku i zaskoczył fanów nietuzinkowym połączeniem mroku i ambientowej, bardzo klimatycznej elektroniki. Więcej o albumie przeczytacie niebawem :)


 

CLAIRVOYANCE  to death metalowy projekt z Warszawy, który w maju zadebiutował EPką Threshold Of Nothingness. Możecie jej posłuchać tu: 
 


Do składu dołączył także trójmiejski zespół Frightful.  Ich muzyki posłuchacie pod linkiem:


 

Szczegóły dotyczące rozpiski godzinowej znajdziecie w wydarzeniu: BLOOD INCANTATION + Clairvoyance, Frightful / 6.08.22 / Ucho, Gdynia

Bilety znajdziecie tu: https://www.biletomat.pl/en/metal/blood-incantation-gdynia-11557/ oraz tu:  https://winiarybookings.pl/wydarzenie/blood-incantation-gdynia/sierpien-2022

Zapraszam Was serdecznie w imieniu organizatorów!