wtorek, 10 maja 2022

Zmiany w programie Mystic Festival 2022! Malevolence zastąpi Code Orange!

Uwaga fani metalu, w szczególności ci wybierający się Mystic Festival! Jak to zwykle bywa w przypadku dużych wydarzeń, nie wszystko idzie idealnie w zgodzie z planem. Swój przyjazd do Europy odwołali Code Orange, którzy mieli wystąpić na głównej festiwalowej scenie 2 czerwca. Organizatorzy błyskawicznie stanęli na wysokości zadania i znaleźli zastępstwo.  Do festiwalowego składu dołączył właśnie zespół Malevolence! 
Malevolence to właściwie skondensowana wściekłość i chwytliwe melodie.  Kwintet z Sheffield wojuje w metalowym podziemiu od 2006 roku i zasłynął za sprawą porywających koncertów, które gra non stop. 20 maja ukaże się trzeci album zespołu, "Malicious Intent" i będzie to debiut w ramach wytwórni Nuclear Blast. Jak piszą organizatorzy, na żywo ich mikstura hardcore’a, thrashu i sludge metalu burzy małe budynki i strąca samoloty. Ostrzegaliśmy!

 Posłuchajcie zapowiedzi płyty: 
 UWAGA!!!

Mam też dla was porcję informacji organizacyjnych. Dostępna jest już oficjalna mapka festiwalowa, którą znajdziecie poniżej. To bardzo ważna rzecz przy planowaniu festiwalowej trasy i koncertów, które chce się zobaczyć. 

Aktualną czasówkę wydarzenia znajdziecie tu: https://www.mysticfestival.pl/pl/czasowka-2022  

DO ZOBACZENIA NA POCZĄTKU CZERWCA W GDAŃSKU!!!