piątek, 1 kwietnia 2022

Trzy koncerty Paradise Lost w lipcu... i jeden w październiku!

Są takie zespoły, których polskim fanom przedstawiać nie trzeba ;). Choć Paradise Lost grają u nas bardzo często, za każdym razem prezentują się z nieco innej strony i sprawiają, że serca miłośników mroku biją szybciej. Kultowa grupa przyjedzie do Polski w lipcu trzy koncerty, by spotkać się z fanami w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions. 


 


Choć istnieją od ponad trzech dekad, ich muzyka się nie starzeje i wciąż zyskuje sympatię kolejnych pokoleń fanów. Paradise Lost odkąd powstali, czyli od 1988 roku zachwycają i niezależnie od zmieniającej się mody, brzmią świeżo. Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. 

W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole grają obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński perkusista Waltteri Väyrynen.

Podczas ubiegłorocznego występu w Krakowie (relacja), gdy promowali swój najnowszy, wydany w 2020 roku album "Obsidian", Brytyjczycy po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich kochają. Nic więc dziwnego, że postanowili odwiedzić nas ponownie - by tym razem zagrać w całości materiał z jubileuszowego, kultowego albumu "Draconian Times", a także zaprezentować swoje największe hity z innych uwielbianych albumów. Szykują się trzy wieczory pełne emocji!

Koncerty odbędą się w następujących terminach: 

21.07 KRAKÓW, HYPE PARK

22.07 WARSZAWA, LETNIA SCENA PROGRESJI

23.07 GDAŃSK, B90

 

Uwaga niespodzianka! Jesienią 2022 odbędzie się trasa koncertowa promująca "Obsidian". W jej ramach zespół zawita do Katowic, dokładnie do P23. Koncert odbędzie się 9 października. 

09.10 KATOWICE, P23

BILETY NA WSZYSTKIE 4 KONCERTY ZNAJDZIECIE W KNOCK OUT MUSIC STORE :)

https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia