czwartek, 7 kwietnia 2022

Sea You Music Showcase - zaplanuj 2 dni z muzyką z Trójmiasta

Pierwsza edycja przeglądu trójmiejskich zespołów Sea You Music Showcase startuje już w najbliższy piątek! Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2022 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pora więc przyjrzeć się godzinowej rozpisce koncertów, by dobrze zaplanować wizytę na festiwalu. Podczas wydarzenia odbędą się koncerty na 2 festiwalowych scenach, panele dyskusyjne, a także spotkanie autorskie i wystawa.

PIĄTEK:


SOBOTA:Wstęp na panele dla posiadaczy dwudniowych karnetów, artystów, festiwalowych gości

W piątek o 20:15 w Sali Panelowej odbędzie się spotkanie autorskie z Jarkiem Janiszewskim i Tymonem Tymańskim. Poprowadzi je Kamil Wicik. Jarek (pseud. Doktor) to autor książki 𝑂𝐵𝑅𝐴𝑍𝐾𝐼 𝑍 𝑊𝑌𝑆𝑇𝐴𝑊𝐾𝐼, czyli zbioru krótkich felietonów i form ukazujących się na łamach rodzimej oraz polonijnej prasy. Doktor ujawnia w wesołym zwierciadle różne aspekty egzystencji osobników znad Wisły. Tymon opowie o swoim dziele 𝑆𝐶𝐿𝐴𝑉𝑈𝑆, w którym snuje frapującą opowieść o głośnej happenerskiej formacji Totart, wplatając weń historię trudnego dojrzewania, pierwszych miłości oraz muzycznych początków. 

W trakcie 𝘚𝘌𝘈 𝘠𝘖𝘜 przestrzenie Teatru Szekspirowskiego wypełni też wystawa ŁAPIĄC WIATR, nad którą pracował gdyński producent i animator kultury, Michał Miegoń. Będzie to okazja do przyjrzenia się aktualnie działającym labelom z Trójmiasta oraz przeszłości sceny alternatywnej z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Bilety na festiwal znajdziecie tutaj: 

 
Zajrzyjcie też na stronę wydarzenia: https://www.seayou.gda.pl/