piątek, 25 marca 2022

IS LIVE FEST - dwudniowe święto art rocka w Poznaniu

Uwaga miłośnicy muzycznych pejzaży! W dniach 14-15 maja w poznańskim klubie Tama odbędzie się IS LIVE FEST - nowy, dwudniowy klubowy festiwal, na który zapraszają Agencja Artystyczna Oskar oraz Independent Music Market.
Is Live Fest to nowa propozycja na polskiej mapie festiwalowej. Jej pierwowzorem jest Indian Summer Festival, który miał odbyć się w 2020 roku, jednak jego organizacja okazała się niemożliwa przez pandemię COVID-19. Obecnie wydarzenie nabiera nowych kształtów i zaprasza fanów do stania się częścią tej wyjątkowej rockowej społeczności w stolicy Wielkopolski.

Na scenie wystąpią zespoły reprezentujące takie nurty jak artrock, progrock, ambient, trip-hop, nordycki folk czy progmetal. Ta wybuchowa mieszkanka zapewni wszelkim fanom mocnego grania weekend pełen niesamowitych rockowych doświadczeń!

Podczas tegorocznej zaprezentują się następujący artyści: Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów i regulamin wydarzenia znajdziecie na stronie: https://islivefest.com/pl/ oraz na profilu facebookowym organizatora: https://www.facebook.com/islivefest

Więcej o festiwalowych artystach już niebawem!