poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiana dat koncertów Aurory - szykujcie się na czerwiec!

Uwaga, zmiany! Nikt nie lubi przekazywać takich wiadomości, ale jak informują organizatorzy koncertów Aurory, konieczne są zmiany dat wyprzedanych koncertów artystki. Mają też dla was dobre wieści - w wakacje odbędą się nie 3, a 4 koncerty wokalistki! Została ogłoszona nowa data, we Wrocławiu. Jak podaje fource.pl: "w związku z wciąż trwającymi trudnościami w podróżowaniu, europejska trasa koncertowa Aurory, a wraz z nią polskie koncerty muszą zostać przeniesione. Wiemy, jak bardzo czekacie na te występy (wszystkie zostały błyskawicznie wyprzedane!), więc z radością informujemy, że udało nam się znaleźć nowe daty dla ogłoszonych już koncertów oraz zupełnie nowy, dodatkowy występ we Wrocławiu! Tym samym AURORA zagra:

24.06 AURORA • Wrocław - nowa data, bilety w sprzedaży!

27.06 SOLD OUT: AURORA • Kraków

28.06 SOLD OUT: AURORA • Gdańsk

29.06 SOLD OUT: AURORA • Warszawa

Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują oczywiście swoją ważność w nowej dacie i mamy wielką nadzieję, że już niebawem zobaczymy się pod sceną w komplecie! Jeśli jednak nowa data Ci nie odpowiada, możesz zwrócić swój bilet. Termin zwrotów upływa 24 marca 2022, tak aby zwrócone bilety mogły trafić ponownie do sprzedaży. W zależności od liczby zwrotów istnieje szansa, że mała pula biletów na wyprzedane koncerty będzie ponownie dostępna dla wszystkich od marca - miejcie oczy i uszy otwarte! 

Trzymajcie się ciepło,

Team Fource" 

Pozostaje mi tylko dodać, że trzymam kciuki, by koncerty mogły odbyć się w nowych terminach i zapraszam was na nie serdecznie!