piątek, 21 stycznia 2022

Doplerord i Mentor zagrają przed Vaderem. W Warszawie gość specjalny!

Znamy już zespoły, które wystąpią na trasie Przebudzenie Tyranów razem z zespołem Vader. Jak informują organizatorzy, do składu dołączyli warszawscy stoner-doom’owcy z Dopelord i sosnowiecki thrashowo-punkowy Mentor! Na koncercie w Warszawie dodatkowym gościem Vader będzie death metalowy Azarath.

DOPELORD

Stroją się nisko, grają wolno. I głośno. Powstali w 2010 roku i od tego czasu budują intensywnie swoją pozycję. Kilka razy objechali Europę, a na naszym podwórku wypracowali w swoim gatunku status gwiazdy. Ich inspiracje to ciężka i psychodeliczna muzyka lat 70., a wszystko to spowija gęsty, aromatyczny dym. Na koncie mają cztery pełne albumy wydane pod własną banderą - Green Plague Records, co czyni Dopelord kolejnym polskim zespołem DIY, który osiągnął międzynarodowy sukces.

https://www.facebook.com/Dopelord666
https://www.youtube.com/watch?v=yfioewb-NJc&t=4s
https://www.instagram.com/dopelord_666/

MENTOR

Czerpią z metalu, hardcore’a, a także horrorów klasy B, a nawet klasy Z. Opowieści o wilkołakach i wiedźmach ubierają w punkowe nieokrzesanie, thrashową zadziorność i przyprawiają chyba każdym gatunkiem mocnego grania. Doświadczeni muzycy, znani m.in. z Furii czy Thaw, pod szyldem Mentor działają od dziesięciu lat, a na koncie mają trzy pełnowymiarowe płyty. Najnowsza -  „Wolves, Wraiths & Witches” ukazała się w listopadzie ubiegłego roku nakładem rodzimej Pagan Records.

https://www.facebook.com/MENTORrock
https://www.youtube.com/watch?v=k_mgQLxksKY

AZARATH

Pomorscy barbarzyńcy od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Najświeższym dowodem tej pracy jest ich ostatni krążek "Saint Desecration". Przed warszawską publiką zaprezentują ten materiał po raz pierwszy! Masywny i bezlitosny death metal w swej najczystszej, bluźnierczej postaci. Koncertowa profanacja świętych! Zmiłowania i łaski nie będzie!

https://www.facebook.com/AzarathBand/
https://www.youtube.com/watch?v=VdIHCe1A0Qs


Trasa prezentuje się następująco:

17 II - Wrocław, A2 | DOŁĄCZ NA FB
18 II - Warszawa, Progresja + gość specjalny AZARATH DOŁĄCZ NA FB
19 II - Kraków, Hype Park DOŁĄCZ NA FB
20 II - Katowice, P23 DOŁĄCZ NA FB
22 II - Gdańsk, B90 DOŁĄCZ NA FB
23 II - Szczecin, Kosmos DOŁĄCZ NA FB
24 II - Poznań, U Bazyla DOŁĄCZ NA FB
25 II - Łódź, Scenografia DOŁĄCZ NA FB
26 II - Skarżysko Kamienna, Semafor DOŁĄCZ NA FB
27 II - Bydgoszcz, Fabryka Lloyda DOŁĄCZ NA FB

 

CENY BILETÓW:I pula – 90 zł – przedsprzedaż do dnia poprzedzającego dany koncert

II pula – 100 zł – w dniu koncertu

Dostępne na:

www.knockoutmusicstore.pl
www.ticketos.pl
www.ebilet.pl