piątek, 10 grudnia 2021

Aurora na trzech koncertach w Polsce!

Zjawiskowa, nieprawdopodobnie utalentowana, po prostu niezwykła - taka jest Aurora - norweska wokalistka i kompozytorka, która już w marcu odwiedzi nasz kraj, by zagrać trzy koncerty. Prawdopodobnie nie muszę Was jakoś specjalnie zachęcać do udziału, bo dwa z tych trzech wydarzeń się już wyprzedały. Na Warszawę i Kraków miejsc już brak, wobec tego zapraszam do Gdańska! Szczegóły poniżej.

 


 

Aurora przyjedzie do Polski na początku marca, by promować swój nowy album, który ukaże się 21 stycznia 2022 roku. W dniach 1-3 marca wystąpi kolejno w krakowskim Klubie Studio, warszawskiej Progresji i gdańskim B90.

Wychowana wśród norweskich fiordów i gór wokalistka rozkochała w sobie publiczność debiutanckim LP “All My Demons Greeting Me as a Friend” wydanym w 2016 roku. To z niego pochodzą największe hity Aurory, “Half The World Away”, “Running With The Wolves” czy “Runaway”, który zebrał już kilkaset milionów odsłon na portalach streamingowych i jest bardzo często wykorzystywany jako soundtrack dla reklam i filmów. Kolejne nagrania tylko potwierdzały jej niesamowity talent i umiejętność pisania poruszających oraz bardzo klimatycznych utworów. Szerokim echem odbił się również udział Aurory w filmie Kraina Lodu II, do którego artystka nagrała wokal w utworze “Into The Unknown”.

Posłuchajcie najnowszego, przepięknego singla artystki, "Heathens": 


 

Poza nowościami polscy fani z pewnością będą mieli okazję do wysłuchania największych hitów Aurory w zapierających dech aranżacjach! To wszystko i jeszcze więcej już niedługo! Zapraszam Was serdecznie w imieniu organizatorów fource.pl!

Namiary na wydarzenie znajdziecie tutaj: https://fource.pl/pl/events/aurora-gda-22/

BILETY: 

Fource.pl: https://bit.ly/3xr9jO8
GoOut: https://bit.ly/3AI74rG
Eventim: https://bit.ly/3hO0HKT
Ticketmaster: https://bit.ly/3jZeh0y
Biletomat: https://bit.ly/3qXfCGP
Going: https://bit.ly/3wwbSwW

Do zobaczenia!