czwartek, 5 sierpnia 2021

AKTUALIZACJA: Ukraiński Jinjer w towarzystwie Space Of Variations i Hypno5e już we wrześniu w Krakowie!

Niepodrabialny głos to atrybut, o którym marzy każdy artysta. Bez wątpienia takim darem może pochwalić się Tatiana Shmailyuk, wokalistka ukraińskiej grupy Jinjer. Zespół odwiedzi krakowski Hype Park już 20 września w towarzystwie Space Of Vatiations, którzy zastąpią Szwedów z Humanity's Last Breath i francuskiego Hypno5e. Czeka nas potężna dawka metalowego uderzenia!

 


 

Delikatny wyrazisty wokal przeplatany z przyprawiającym o dreszcze growlem na tle ostrych riffów, potężnych blastów i chwytliwych melodii - tak brzmi Jinjer. Ukraiński kwartet z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalny i zjednuje sobie coraz większe grono fanów za sprawą porywających występów. Artyści mieli przyjemność występować już u boku Arch Enemy i Cradle Of Filth, a gdy tylko pandemiczne zawirowania nieco odpuszczą, wyruszą w planowaną już od ubiegłego roku trasę z grupą Slipknot!

W Krakowie muzycy zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty "Wallflowers", która ukaże się z końcem sierpnia nakładem Napalm Records. 


Przed gwiazdą wieczoru wystąpi zespół Space Of Variations, który zastąpi szwedzką grupę Humanity's Last Breath, która wydała w lutym br. album "Valde", pełen emocji, mroku i mocy. Więcej o płycie przeczytacie w recenzji.

Wieczór otworzy zaś koncert francuskiej grupy Hypno5e, która słynie z poetyckiego podejścia do muzyki metalowej, łącząc melodyjność i delikatność z wykopem i tworząc własną, niepowtarzalną odsłonę post-metalu.Sprawdźcie też recenzję najnowszego albumu zespołu: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2019/12/hypno5e-distant-dark-source-22112019.html

 

Bilety na koncert dostępne są na stronie: 

JINJER + SPACE OF VARIATIONS + HYPNO5E: https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/342

Aktualne informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/191627385798677