niedziela, 20 września 2020

Trasa koncertowa Mord'A'Stigmata i Medico Peste już na początku października!

Zorganizowanie trasy koncertowej w czasie pandemii to nie lada wyzwanie. Wiedzą o tym doskonale organizatorzy wszelkich wydarzeń, zmagający się nieustannie z różnymi przenosinami i odwołaniami. "Uroki" wirusowego szaleństwa nie ominęły także Left Hand Sounds, którzy po wprowadzeniu koniecznych zmian w trasie grupy Vader (więcej informacji tutaj) zmuszeni zostali także do przearanżowania trasy Heralds of Nothingness...

Jak informują organizatorzy, cztery koncerty zostały odwołane. Pozostałe odbędą się zaś w zmienionych terminach i miejscach.


UWAGA! NIE ODBĘDĄ SIĘ KONCERTY W KRAKOWIE, LUBLINIE, ŁODZI i RZESZOWIE. Pieniądze za zakupione bilety zostaną zwrócone w terminie 14 dni, po szczegóły zapraszam na stronę Left Hand Sounds. Odbędą się za to cztery pozostałe koncerty, ale w następujących, nieco zmienionych terminach: 

  • Wrocław, 1.10 – koncert przeniesiony do klubu Akademia (ul. Grunwaldzka)
  • Poznań, 2.10. – koncert w Klubie U Bazyla bez zmian
  • Gdynia, 3.10. – koncert przeniesiony z 4 na 3 października; zmiana klubu z Drizzly Grizzly na Ucho
  • Warszawa, 4.10. – koncert przeniesiony z 11.10.

Oczywiście zakupione pierwotnie bilety zachowują ważność. W przypadku chęci zwrotu organizator prosi o kontakt - odesłanie biletu, w treści wiadomości wpisując "zwrot". Jeśli chcecie kupić bilety, są tutaj: Ticketos.pl

Niestety w trasie nie weźmie udziału Loathfinder. Koncerty grupy mają być zorganizowane w innych terminach. 

O występujących zespołach więcej poniżej: 

Mord’A’Stigmata (black metal/ritual music)

Jeden z najbardziej wytrwałych i postępowych zespołów blackmetalowych w Polsce świętuje XV-lecie działalności. Marcowe koncerty będą zatem podsumowaniem działalności formacji, która za sprawą albumów takich jak “Ansia”, “Hope” i “Dreams of Quiet Places” od dawna pozostaje w krajowej czołówce, a także pierwszą właściwą okazją do szerszego zaprezentowania tego ostatniego na krajowych scenach, po zagranicznych wojażach, w ramach których Mord’A’Stigmata odwiedzili m.in. holenderski Roadburn Festival. Przed nami wyjątkowe wieczory i celebracja naprawdę wyjątkowego dorobku.

“Dreams of Quiet Places” (full album stream): https://youtu.be/SvZ8_FTRxTg
Fb: https://www.facebook.com/mordastigmata/

Medico Peste (black metal)

W czasach, gdy black metal staje się coraz bardziej zatłoczoną niszą, trudno o zespoły z wyrazistą wizją. Do tego wąskiego grona z pewnością należy Medico Peste, który po trzech latach od wydania znakomitej EPki “Herzogian Darkness” powraca z drugim dużym albumem “ב :The Black Bile” (premiera 20 marca w Season of Mist). Połączenie ekstremalnych środków wyrazu z post-punkiem, awangardą (czymkolwiek ona dziś jest), a miejscami z wręcz kabaretową estetyką, dodatkowo wzbogacone schizofrenicznymi tekstami sprawia, że Medico Peste pozostaje zespołem jedynym w swoim rodzaju. A że koncertują nieczęsto, tym bardziej warto być na marcowych koncertach.

“God Knows Why” (video): https://youtu.be/eLCkswFqttc
Fb: https://www.facebook.com/medicopesteband/

Zapraszam serdecznie na te koncerty w imieniu organizatorów. Jestem pewna, że będą to wyjątkowe wydarzenia pełne energii, nieokiełznanej mocy i doskonałych dźwięków, w których odnajdą się miłośnicy ciężkich brzmień. 

Do zobaczenia pod sceną!