środa, 2 września 2020

Patrick The Pan w gdańskim Klubie Parlament!

Zapraszam Was serdecznie na koncert niezwykłego artysty - skromnego, obdarzonego ogromną wrażliwością i naturalnym ciepłem. Jego muzyka trafi w serca otwartych odbiorców, którzy kochają nieoczywiste piosenki z przekazem. Z nieskrywaną radością zachęcam, abyście zarezerwowali sobie ostatni piątek września na wizytę w Klubie Parlament w Gdańsku, gdzie wieczorem wystąpi Patrick The Pan. Jeśli śledzicie tę stronę już od jakiegoś czasu, na pewno czytaliście recenzję ostatniego, świetnego albumu artysty "Trzy. Zero", o którym pisałam pod koniec 2018 roku. Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej, krakus występujący pod pseudonimem Patrick the Pan nie tylko sam komponuje swoje piosenki czy pisze teksty, ale również sam wszystko nagrywa i produkuje.
 
Ze swoją muzyką, którą w przeciągu ostatnich lat utrwalił na trzech świetnie przyjętych przez media i publiczność albumach (wszystkich wydanych w prestiżowej wytwórni KAYAX), wystąpił na większości najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Opener, OFF czy Męskie Granie. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza.
 
Patrick choć w jednej z piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę lub jazz” nie boi się pokazywać na koncertach też zupełnej odwrotności tych słów. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują między elektroniką i gitarowym graniem, choć nie brakuje momentów, w których Piotr zostaje sam na sam z pianinem. Wszystko zgrabnie spina wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od początków kariery. Kiedy nie koncertuje jako Patrick lub jako muzyk koncertowy Dawida Podsiadły, Piotr działa prężnie jako producent dla innych artystów w swoim krakowskim studiu. Współpracował m.in. z: Pauliną Przybysz, Ralphem Kamińskim, Misią Furtak, Kaśką Sochacką, czy zespołem LOR. Artysta pracuje obecnie nad swoim czwartym albumem i mam nadzieję, że jego fragmenty usłyszymy już podczas wrześniowej trasy!
 
Bilety na gdański koncert znajdziecie tutaj: https://goout.net/pl/koncerty/patrick-the-pan/iasvf/+mjotq/ 

Jeśli akurat nie będziecie w Trójmieście pod koniec września, nie martwcie się. Patrick The Pan zaplanował pięciokoncertową trasę "Uśmiech pod maseczką tour". Artysta wystąpi w następujących miejscach: 

23.09. Wrocław / Alive
 
24.09. Poznań / Tymczasowa
 
25.09. Gdańsk / Parlament
 
26.09. Warszawa / Bardzo Bardzo
 
27.09. Kraków / Hotel Cracovia