środa, 10 kwietnia 2024

She Wants Revenge powracają na 4 koncerty!

Mroczne i melancholijne piosenki na początek lata? Nie ma absolutnie żadnego problemu, dlatego zapraszam Was w imieniu Winiary Bookings na 4 koncerty wyjątkowego She Wants Revenge. Amerykanie wystąpią 25.06. w Krakowie, 26.06. w Poznaniu, 27.06. w Gdańsku oraz dzień później w Szczecinie.

 


 

Głęboko inspirowane twórczością Joy Division She Wants Revenge Justin Warfield i Adam “Adam 12” Bravin założyli w 2004 roku. Łącząc mieszankę punk-punk’a, darkwave’u i elektroniki z tekstami kipiącymi namiętnością zespół w ekspresowym tempie podbił serca słuchaczy na całym świecie. Zadebiutowali w 2006 roku i od razu pojechali w trasę z Depeche Mode, a rok później powrócili z albumem “This Is Forever”. Ich dyskografię zamyka wydany 13 lat temu krążek “Valleyheart”. 
 

 
 
She Wants Revenge bez wątpienia można stawiać wśród najważniejszych zespołów rocka alternatywnego przełomu dwóch pierwszych dekad XXI wieku. Często porównywani z Interpol, wczesnym Depeche Mode czy The Bravery Amerykanie już w czerwcu powrócą na aż 4 niezwykle klimatyczne koncerty do Polski, podczas których wciągną Was do swojego melancholijnego świata.
 
 
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia o godzinie 10:00 na www.winiarybookings.pl