poniedziałek, 8 kwietnia 2024

Thundermother zagrają w Warszawie!

Szwedzkie mistrzynie rock’n’rolla wracają na trasę! Grupa Thundermother zagra w przyszłym roku jeden koncert w naszym kraju, który odbędzie się 23 marca w warszawskim klubie NIEBO. Towarzystwo nie bez pazura, bo razem z nimi wystąpią: COBRA SPELL oraz Vulvarine! Na koncert zaprasza Winiary Bookings. Tak, jeszcze sporo czasu, ale warto już teraz zapisać ten wieczór w kalendarzu!

 


 

To, że kraj ze stolicą w Sztokholmie rockowymi zespołami na najwyższym poziomie sypie jak z rękawa, jest raczej faktem powszechnie znanym. Działalność Thundermother bez wątpienia jest podtrzymaniem tej tezy - grupa, która w tym roku obchodzi 15-lecie swojej działalności gościła na listach przebojów w swoim rodzimym kraju, Niemczech oraz Szwajcarii, a na trasę po Ameryce Północnej i Europie zaprosił je legendarny zespół Scorpions. Formę Thundermother możecie sprawdzić słuchając ostatnich singli “Speaking of the Devil” i “I Left My License in the Future”, a koncert w Polsce tylko umocni Was w przekonaniu, że dziewczyny są uosobieniem rock’n’rolla! 


 

Obok Thundermother zobaczymy międzynarodowy skład Cobra Spell. Podopieczne Napalm Records pod koniec 2023 roku podzieliły się ze światem debiutanckim albumem “666”, który wzorowo hołduje klimatom hard & heavy z lat 80’. Natomiast Austriaczki z Vulvarine łączą takie gatunki jak punk, hard rock oraz blues i dodatkowo zalewają to rock’n’rollową energią. Koniecznie sprawdźcie ich zeszłoroczną EPkę “Witches Brew”!

 

 Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 10 kwietnia o godzinie 10:00.
https://bit.ly/THUNDERMOTHER_WWA